Flash SE+ssions: “Eiropas Solidaritātes korpuss” iesācējiem

Pasākuma datums
15.  jūnijs,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 17.05.2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija


Lai informētu par programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” iespējām, 15. jūnijā Ungārijas nacionālā aģentūra rīkos tiešsaistes mācības “Flash SE+ssions: Creativity and Innovation in E+ and ESC – Supporting Learning Journeys – European Solidarity Corps for Beginners”. Dalībai mācībās līdz 17. maijam nepieciešams reģistrēties SALTO-YOUTH resursu centra tīmekļa vietnē.

Eiropas Solidaritātes korpuss katru gadu attīstās un pieaug. Šajā Flash sE+ mācību kursā tiks izpētītas visas šīs programmas finansēšanas iespējas, sākot no jauniešiem, kuri var brīvprātīgi strādāt savās kopienās, līdz brīvprātīgajam darbam ārzemēs. Mācību laikā tiks apskatīts, kā organizācija var iesaistīties programmā un atbalstīt jauniešus, lai tie kļūtu par brīvprātīgajiem, kā arī izpētīs, kā programma var dot labumu kopienai un palīdzēt jauniešiem kļūt par spēcīgāku pilsoniskās dzīves un iesaistīšanās daļu.

Mācībās var piedalīties ikviens , kas meklē iedvesmu pievērsties jaunatnes darbam radošāk. Šīs mācības ir īpaši paredzētas tiem, kas tikko iepazinušies ar programmu “Erasmus+” (vai ar 2021. – 2027. g. perioda programmu) un vēlas uzzināt vairāk par finansēšanas iespējām, kas pieejamas no 2021. gada, izpētīt veidus, kā internacionalizēt savu darbu, nezaudējot vietējo projektu darba kvalitāti.


Metodoloģija:

Flash sE + mācības sastāv no četrām sadaļām:

  • tiešsaistes rīta sesijā dalībnieki tiek iepazīstināti ar tēmu interaktīvā 3 stundu tiešsaistes sesijā; 
  • rīta sesijas beigās dalībnieki saņem uzdevumu, ko veikt bezsaistē; 
  • uzdevuma veikšanai pēcpusdienā ir pieejami mentori, konsultācijas notiek mazās grupās vai individuāli, atbilstoši vajadzībām;
  • pēcpusdienas beigās notiek 1,5 stundas gara pārskata sesija, lai dalītos praktiskā uzdevuma rezultātos, padziļinātu rīta ieguldījumu un noslēgtu mācību procesu.

 

Grafiks:

1. Ievads: no plkst. 10.00 līdz 13.00 (pēc Briseles laika)
2. Individuāls un / vai mentoringa laiks: plkst. 14: 30-16: 00 (pēc Briseles laika)
3. Noslēgums: plkst. 16:30 – 18:00 CET (pēc Briseles laika)

 

Papildu informācija:

Laura Reisele
Projektu koordinatore
Tel. 67358061
laura.reisele[at]jaunatne.gov.lv

Dalīties
Translate »