Digitālais darbs ar jaunatni – radošums un inovācijas Erasmus+ un Solidaritātes korpusa projektos

Pasākuma datums
27.  aprīlis,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 08.03.2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija

Mūsdienās jaunatnes darbiniekiem digitālās prasmes ir ārkārtīgi svarīgas, it īpaši tagad, kad klātienes kontakts ar jauniešiem ir ierobežots. Lai iepazītu tiešsaistes rīkus un pieejas darbam ar jaunatni, Ungārijas nacionālā aģentūra 27. aprīlī rīko mācības “Digitālais darbs ar jaunatni – radošums un inovācijas Erasmus+ un Solidaritātes korpusa projektos”. Dalībai mācībās līdz 8. aprīlim nepieciešams reģistrēties SALTO-YOUTH centra tīmekļa vietnē.

Mācību laikā tiks izpētītas pieejas un rīki, lai digitāli iesaistītu jauniešus. Flash sE+ssions ir elastīgs tiešsaistes apmācības veids, ko var pielāgot daudzām dažādām tēmām. 

Mācību kurss ir paredzēts visiem tiem, kas meklē iedvesmu radošāk un novatoriskāk pievērsties jaunatnes darbam – jaunatnes darbiniekiem un jauniešu līderiem, kuri vēlas augt un izpētīt jaunus veidus, kā strādāt ar saviem jauniešiem digitālajā pasaulē.

Katra Flash sE + sadaļa sastāv no četrām daļām:

  1. dalībnieki tiek iepazīstināti ar tēmu interaktīvā 3 stundu sesijā tiešsaistē (ar pārtraukumu) no rīta.
  2. rīta beigās dalībnieki saņem uzdevumu, kuru veikt bezsaistē.
  3. pēcpusdienā treneri ir pieejami konsultācijām / mentoriem par tēmu un doto uzdevumu. Konsultācijas notiks mazās grupās vai individuāli, atbilstoši vajadzībām.
  4. pēcpusdienas beigās notiks 1,5 h pārskata sesija, lai dalītos praktiskā uzdevuma rezultātos, padziļinātu rīta ieguldījumu un noslēgtu mācību procesu.
Dalīties
Translate »