Konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – iekļaušanai”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina ikvienu jaunatnes jomā iesaistīto pieteikties konferencei “Nākamais solis darbā ar jaunatni – iekļaušanai”, kas norisināsies šī gada 5. oktobrī Jūrmalas Mūzikas vidusskolā. Tās laikā būs iespēja gūt iedvesmu un jaunas idejas darbam ar jaunatni, klātienē satikt jomas ekspertus un uzzināt starptautisku pieredzi no ārvalstu ekspertiem. Dalībai konferencē iespējams reģistrēties līdz 27. septembrim!

Konference notiks 2022. gada 5. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolā (Strēlnieku prospekts 30 k.1, Jūrmala). Tās laikā būs iespēja līdzdarboties praktiskās darbnīcās, lai ne vien pilnveidotu zināšanas par iekļaušanas būtiskajiem aspektiem, darbu ar dažādām mērķa grupām un projektu iespējām, bet arī uzzināt un praktiski izmēģināt jaunas metodes darbam ar jauniešiem. Atsevišķas darbnīcas notiks angļu valodā.

Konferences programma (PDF)

“Nākamais solis darbā ar jaunatni – iekļaušanai” pulcēs darba ar jaunatni profesionāļus, kuriem:

  • rūp dažādība un veidi, kā to atbalstīt,
  • ir vēlme atbalstīt ikvienu jaunieti savā dzīves ceļā,
  • ir degsme gūt jaunas zināšanas par veidiem, kā atbalstīt jauniešus projektos,
  • ir interese par metodēm un veidiem, kā strādāt ar dažādām mērķa grupām.

Konferencei aicinām pieteikties ikvienu jaunatnes jomā iesaistīto – jaunatnes darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus, pašvaldību darbiniekus un jaunatnes politikas plānotājus, bērnu un jauniešu centru un nevalstisko organizāciju pārstāvjus un citus, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.

Pieteikšanās dalībai konferencē klātienē līdz 27.septembrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/JSPAkonference2022.

JSPA patur tiesības veikt izmaiņas plānotajā programmā, kā arī straujas Covid-19 vīrusa izplatības gadījumā pielāgot konferences organizēšanu atbilstoši tā brīža aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem.

JSPA nodrošinās konferences programmas un ēdināšanas izmaksu segšanu. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina nokļūšanu uz/no konferences norises vietas.

Papildu informācija par konferenci pieejama, sazinoties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Agnesi Kārkliņu (e-pasts: agnese.karklina@jaunatne.gov.lv, t. 67251180).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »