Praktiskas mācības par digitālo rīku izmantošanu darbā ar jauniešiem

Pasākuma datums
26.  - 28.  novembris,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 17.11.2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija

 

No 26. – 28. novembrim JSPA piedāvā piedalīties praktiskās tiešsaistes mācībās par digitālo rīku izmantošanu darbā ar jauniešiem. Pieteikšanās mācībām tiešsaistē līdz 17. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Mācību galvenais mērķis ir veicināt izpratni par digitālo darbu ar jaunatni un vispārējo digitālo kompetenci un tās pielietošanu darbā ar jaunatni, kā arī paaugstināt dalībnieku kompetenci psihoemocionālā atbalsta sniegšanā jauniešiem Covid-19 pandēmijas laikā un pēc tās.

Mācībām tiek aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, darbā ar jaunatni iesaistītie un projektu īstenotāji, kas pārstāv gan pašvaldības, gan nevalstisko sektoru.

Mācību laikā dalībnieki :

  • veicinās savu izpratni par digitālo darbu ar jaunatni un vispārējo digitālo kompetenci, veicot praktiskus uzdevumus jaunu digitālo rīku lietošanas prasmju apgūšanai;
  • gūs motivāciju praktiski īstenot digitālo darbu ar jaunatni;
  • paaugstinās savas zināšanas un prasmes darbā ar jauniešiem Covid-19 pandēmijas laikā un pēc tās;
  • paaugstinās savu kompetenci psihoemocionālā atbalsta sniegšanā jauniešiem.

Mācības vadīs pieredzes bagātas jaunatnes jomas pārstāves Līga Siliņa un Kristīna Kastronovo, kā arī digitālās pratības eksperts-praktiķis.

Rezultāti par dalību mācībās tiks paziņoti katram personīgi līdz 24. novembrim, informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Mācības ir bezmaksas un notiks latviešu valodā. Mācības notiks tiešsaistē, platformā Zoom. Informācija par pieslēgšanos mācībām katram tiks nosūtīta individuāli. Mācībām aicinām pieteikties tikai tos, kuriem ir iespēja mācības apmeklēt visas trīs mācību dienas (26. – 28. novembris).

 

Papildu informācija:

Kristīna Kļimoviča
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas
projektu koordinatore
kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv
Tālr: 67356284

Dalīties
Translate »