Mācības par psihoemocionālo labbūtību darbā ar jaunatni

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jaunatnes darbiniekus līdz 22. martam pieteikties mācībām par psihoemocionālo labbūtību darbā ar jaunatni. Mācības notiks divas pilnas darba dienas – no 5. līdz 6. aprīlim klātienē Rīgā vai pierīgā (mācību norises vieta tiks precizēta).

Mācību mērķi ir:

  • paplašināt zināšanas un izpratni par psihoemocionālās labbūtības aktualajām tēmām un izaicinājumiem.
  • pilnveidot prasmes sniegt jaunietim, kurš saskāries ar psihoemocionālās labbūtības grūtībam, atbalstu.
  • pilnveidot prasmes pielietot dažādas metodes un pieejas jaunatnes darbinieku labbūtības veicināšanai un izdegšanas novēršanai.

Dalībniekiem mācībās būs iespējams:

  • apskatīti dažādus aktuālos jauniešu psihoemocionālās labbūtības jautājumus un iespējamos preventīvos pasākumi tās veicināšanai;
  • praktiski izmēģināt dažādas metodes jaunatnes darbinieku psihoemocionālās labbūtības pašpalīdzībai;
  • uzzināt jaunākās aktualitātes par jaunatnes darbinieku izdegšanas jautājumiem.

Mācības veidos gan teorētiskā daļa, gan praktiski interaktīvi grupu darbi un individuāli uzdevumi.

Pieteikšanās

Dalībai mācībās līdz 22. martam (ieskaitot) aicināti pieteikties 18 gadu vecumu sasnieguši jaunatnes darbinieki, sociālie pedagogi un sociālie darbinieki, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem. Pieteikšanās dalībai mācībās iespējams, aizpildot pieteikuma anketu.

Dalībnieku atlase mācībām tiks veikta līdz 29. martam. Rezultāti par dalību mācībās tiks paziņoti katram personīgi uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Dalības maksa

Dalība mācībās ir bez maksas. JSPA sedz izmitināšanas, ēdināšanas, mācību satura nodrošināšanas izdevumus mācību laikā un nodrošina mentoringa atbalstu pēc mācību noslēguma. Mācību dalībniekiem pašiem jārūpējas par nokļūšanu no/līdz mācību norises vietai.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv, tālr.: 67356284).

Dalīties
Translate »