Mācības Latvijas un Šveices sadarbības programmas ietvaros izveidoto Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru (MJIC) un pašvaldību jauniešu centru pārstāvjiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas un Šveices sadarbības programmas ietvaros izveidoto Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru (MJIC) pārstāvjus, kā arī pašvaldību jauniešu centru pārstāvjus (darbā ar jaunatni iesaistītos), līdz 24. augustam (ieskaitot) pieteikties klātienes mācībām par ilgtspējīgu un stratēģisku jauniešu centru darbību. Tās norisināsies no 2023. gada 7. līdz 8. septembrim pierīgā (pasākuma norises vieta tiks precizēta).

Mācību laikā būs iespējams:

  • pilnveidot kompetences neformālās izglītības aktivitāšu veidošanā,
  • uzlabot zināšanas par jauniešu ar ierobežotām iespējām iesaisti,
  • savstarpēji apmainīties ar pieredzi un labo praksi.

Lai pieteiktos mācībām, lūgums līdz 24. augustam (ieskaitot) aizpildīt pieteikuma anketu.

Noderīga informācija

Mācībās aicinām pieteikties jauniešu centru pārstāvjus, kas ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Par programmas saturu rūpēsies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mācību vadītāji. Dalībniekiem mācību norises laikā tiks nodrošināta mācību programma, materiāli, uzturēšanās (nakšņošanas) un ēdināšanas izmaksas. Ceļa izdevumi uz mācību norises vietām Latvijā dalībniekiem jāsedz pašiem.

Jautājumu gadījumā sazinieties:

Kristīna Kļimoviča
JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta
Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatore
E-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv

Dalīties
Translate »