Mācības jauniešu centru pārstāvjiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina Latvijas un Šveices sadarbības programmas ietvaros izveidoto Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru (MJIC) un arī citādi izveidoto pašvaldību jauniešu centru pārstāvjus (darbā ar jaunatni iesaistītos), līdz 30. aprīlim (ieskaitot) pieteikties klātienes mācībām par neformālās izglītības aktivitāšu un brīvprātīgā darba organizēšanu jauniešu centros. Mācības notiks no 14. līdz 16. maijam viesnīcā “Baltvilla” (Senču prospekts 45, Baltezers).

Mācību laikā būs iespējams:

  • pilnveidot kompetences neformālās izglītības aktivitāšu organizēšanā;
  • savstarpēji apmainīties ar pieredzi un labo praksi, iegūt jaunus kontaktus;
  • uzlabot izpratni par brīvprātīgā darba nozīmi un organizēšanu;
  • uzzināt par programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” sniegtajām brīvprātīgā darba iespējām un kā tajās iesaistīties sava jauniešu centra ietvaros.

Pieteikšanās

Mācībās aicināti pieteikties jauniešu centru darbinieki, kas sasnieguši 18 gadu vecumu. Lai pieteiktos mācībām, lūgums līdz 30.aprīlim (ieskaitot) aizpildīt pieteikuma anketu.

Noderīga informācija

Par mācību programmas saturu rūpēsies JSPA mācību vadītājas Ieva Grundšteine un Rudīte Muraševa. Dalībniekiem mācību norises laikā tiks nodrošināta mācību programma, materiāli, uzturēšanās (izmitināšana 2-vietīgos numuriņos) un ēdināšanas izmaksas. Ceļa izdevumi uz un no mācību norises vietas dalībniekiem jāsedz pašiem.

Dodoties uz mācībām lūdzam paņemt laikapstākļiem un āra aktivitātēm piemērotu apģērbu un apavus, kā arī ūdens pudeli.

Provizoriskā mācību programma (PDF)

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazinieties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »