Līdzdalības atoms: Pašpārvaldes ABC

Pasākuma datums
12.  aprīlis,  2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija

Lai aktualizētu skolēnu un audzēkņu pašpārvalžu, kā arī skolēnu un jauniešu domju pašvaldībās tēmu, īpaši pievēršot uzmanību jauniešu pilsoniskās līdzdalības formām, formālās un neformālās izglītības sinerģijai, kā arī Eiropas dimensijai pašpārvalžu darbā, no 12. aprīļa līdz 6.maijam notiks 5 tiešsaistes semināru cikls “Līdzdalības atoms: pašpārvaldes”.

Pirmajā tiešsaistes seminārā, kas notiks 12. aprīlī no plkst. 11:00 – 13:00, dalībnieki iepazīsies ar plānotā cikla mērķiem, meklēs atbildi uz jautājumu “kāpēc pašpārvaldes ir svarīgas?”, kā arī diskutēs par pašpārvalžu likumisko regulējumu un problemātiku ar Izglītības kvalitātes valsts dienesta pārstāvi. Semināra otrā daļā norisināsies saruna par tādiem pašpārvaldes darbības principiem kā sadarbība, līdzdalība un neformālā izglītība.

Semināram ir aicināti pieteikties pašpārvalžu dalībnieki, konsultanti un jaunatnes jomas interesenti.

Lai bagātinātu tiešsaistes semināru saturu ar piemēriem no dažādām Latvijas vietām, aicinām dalīties ar saviem pieredzes stāstiem izglītības iestādes un pašvaldības, kuru pašpārvaldēs pēdējo gadu laikā veiksmīgi

– īstenotas jauniešu pilsoniskās iniciatīvas;

– realizēti projekti;

– organizētas vietējai kopienai nozīmīgas aktivitātes.

Lai pieteiktu savu pieredzes stāstu, aicinām līdz pirmā tiešsaistes semināra norisei 12. aprīlī aizpildīt anketu: https://ej.uz/lidzdalibasatoms. Anketas izpilde aizņems aptuveni 3 minūtes. Pēc tās izpildes mēs sazināsimies ar jums uz norādīto kontaktinformāciju.

 

Plašāka informācija:

Nils Mosejonoks
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
e-pasts: nils.mosejonoks@jaunatne.gov.lv
tālr.: +371 67356283

Dalīties
Translate »