JSPA konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – ilgtspējai”

14. oktobrī, plkst. 10.00 – 17.00, konferenču zālē “Fantadroms” notiks konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni – ilgtspējai”. Konference pulcēs gan Latvijas darba ar jaunatni profesionāļus, gan ārzemju ekspertus. Konferencei ir aicināti pieteikties jaunatnes jomā iesaistītie – jaunatnes darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, jauniešu centru un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Konferences mērķis ir pārrunāt jaunatnes jomai aktuālus jautājumus, kas reizē ir arī programmas “Erasmus+” (2021. – 2027. gads) prioritātes – digitāls darbs ar jaunatni, sociālā iekļaušana un līdzdalības veicināšana demokrātiskajos procesos, zaļa un ilgtspējīga projektu īstenošana. Konference pulcēs darba ar jaunatni profesionāļus, kuri:

Konferencē piedalīsies kā pašmāju, tā arī starptautiskie eksperti: jaunatnes jomas pētnieks Gints Klāsons, “Latvijas Platforma Attīstības sadarbībai” (LAPAS) direktore Inese Vaivare, jauniešu līdzdalības eksperts no Apvienotās Karalistes Dan Moxon, sociālās iekļaušanas eksperte Karina Chupina no Vācijas, digitālā darba ar jaunatni eksperts Michele di Paola no Itālijas un vides eksperte Elīna Kolāte.

Dalībnieki varēs piedalīties ekspertu vadītās darbnīcās, kurām būs iespējams pieteikties konfereces dienā klātienē. Atsevišķas darbnīcas notiks angļu valodā, tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā. Tāpat konferences laikā notiks Resursu tirgus, kurā savus  programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu rezultātus prezentēs dažādas Latvijas jaunatnes organizācijas.

Konference notiks konferenču zālē “Fantadroms”, Gustava Zemgala gatvē 74 a, Rīgā.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina konferencei pieteikties ikvienu  jaunatnes jomā iesaistīto – jaunatnes darbiniekus, jaunatnes lietu speciālistus, jauniešu centru un nevalstisko organizāciju pārstāvjus. Konference notiks klātienē dalībniekiem ar COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. Dalībnieku skaits klātienē ir ierobežots. Daļa konferences tiks translēta arī tiešraidē JSPA Facebook kontā @Jaunatne.

Pieteikšanās dalībai konferencē klātienē līdz 6. oktobrim (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/3eEjeGsSMTYiJAMm9

JSPA patur tiesības veikt izmaiņas plānotajā programmā, kā arī straujas Covid-19 vīrusa izplatības gadījumā organizēt konferenci tikai tiešsaistē.

Papildus informācija par konferenci pieejama sazinoties ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci, e-pasta adrese: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv, t.67356258.

 Konferences programma

 

 

Dalīties
Translate »