Vebinārs par projektu konkursa “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā” nosacījumiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina biedrību un nodibinājumu pārstāvjus piedalīties informatīvajā vebinārā par Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam atklāto projektu konkursu “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā”. Tas notiks 2024. gada 19. martā plkst. 10.00-12.00 platformā Zoom.

Vebinārā būs iespējams uzzināt par projektu konkursa nosacījumiem, mērķi, atbalstāmajām aktivitātēm, projekta iesnieguma un projekta budžeta tāmes veidlapu, kā arī projektu vērtēšanas kritērijiem.

Pieteikšanās vebināram

Lai piedalītos vebinārā, interesentiem līdz 18. martam (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās veidlapa. Saite uz vebināra tiešraidi tiks nosūtīta uz pieteikšanās veidlapā norādīto e-pasta adresi.

Par atklāto projektu konkursu

Atklātā projektu konkursa “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā” projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2024. gada 2. aprīlis. Projekta iesniegumus šajā konkursā var iesniegt biedrības vai nodibinājumi, kuri atbilst Jaunatnes likuma 12. panta trešajā daļā noteiktajam.

Plašāka informācija par atklāto projektu konkursu, tā nolikums un citi aktuāli dokumenti ir pieejami tīmekļvietnes sadaļā “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā 2024”.

Dalīties
Translate »