Informatīvais vebinārs par projektu konkursa “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā” nosacījumiem

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina biedrību un nodibinājumu pārstāvjus piedalīties informatīvajā vebinārā par Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam atklātā projektu konkursa “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā” nosacījumiem, projektu konkursa mērķi, atbalstāmajām aktivitātēm, projekta iesnieguma un projekta budžeta tāmes veidlapu, kā arī projektu vērtēšanas kritērijiem. Vebinārs norisināsies 2023. gada 21. februarī plkst. 13.00-14.30 platformā Zoom.

Pieteikšanās vebināram

Lai piedalītos vebinārā, interesentiem līdz 20. februārim (ieskaitot) jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās veidlapa. Saite uz vebināra tiešraidi tiks nosūtīta uz pieteikšanās veidlapā norādīto e-pasta adresi.

Par atklāto projektu konkursu

Atklātā projektu konkursa “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā” projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2023. gada 2. marts. Projekta iesniegumus šajā konkursā var iesniegt biedrības vai nodibinājumi, kuri atbilst Jaunatnes likuma 12. panta trešajā daļā noteiktajam.

Attēlā redzams vizālais materiāls projektu konkursam

Plašāka informācija par atklāto projektu konkursu, tā nolikums un citi aktuāli dokumenti ir pieejami tīmekļa vietnes sadaļā “Atbalsts iniciatīvām jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanai sabiedrībā 2023”.

Dalīties
Translate »