Vebinārs “Darbs ar jaunatni pašvaldībā: izaicinājumi, sadarbība, nacionālā un starptautiskā pieredze”

Lai attīstītu pašvaldību darba ar jaunatni ilgtermiņa stratēģisko plānošanu, pieredzes apmaiņu vietējā līmenī un veicinātu jauniešu vajadzībās balstītu pakalpojumu ieviešanu, no 2023.gada 23.marta līdz 2023.gada 21.septembrim norisināsies mācību cikls “Atbalsts jaunatnes jomas attīstībai pašvaldībās”. Tā ietvaros 26. jūlijā plkst. 10.30-12.00 norisināsies vebinārs “Darbs ar jaunatni pašvaldībā: izaicinājumi, sadarbība, nacionālā un starptautiskā pieredze”, kas tiks veltīts stratēģiska darba ar jaunatni veicināšanai pašvaldību līmenī. Tajā būs iespējams dzirdēt praktiskus piemērus, izaicinājumus, risinājumus, sadarbību un pašvaldību pieredzes stāstus par darbu ar jaunatni un dalību SALTO starptautiskajās mācībās un pasākumos, kuri realizēti, liekot lietā tajās gūtās zināšanas, pieredzi un prasmes.

Vebināru vadīs JSPA mācību vadītāja un pieredzējusi jaunatnes jomas darbiniece Linda Kalniņa-Roderte. Vebinārā piedalīsies Madonas novada pašvaldības vecākā speciāliste jaunatnes un ģimenes politikas jomā Inga Strazdiņa un Limbažu novada jaunatnes darbinieks Renārs Peksis.

Reģistrācija vebināram

Reģistrēties vebināram iespējams līdz 25. jūlijam, aizpildot reģistrācijas formu.Šim vebināram īpaši aicinām pieteikties jauniešu centru darbiniekus un pašvaldību pārstāvjus jaunatnes jomā.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vadītāju Agnesi Kārkliņu (e-pasts: agnese.karklina@jaunatne.gov.lv).

! Pieteikšanās dalībai mācību ciklos ir noslēgusies. Savukārt pieteikšanās 26.07. vebināram ir atvērta un iespējama ikvienam jaunatnes jomā iesaistītajam – arī tiem, kas nav pieteikušies visam mācību ciklam.

Dalīties
Translate »