Vebināru cikls par “eTwinning” projektu plānošanu

eTwinning Centrālais atbalsta dienests aicina pedagogus no šī gada 12. līdz 14. aprīlim piedalīties tiešsaistes semināru ciklā par eTwinning projektu plānošanu un svarīgiem sadarbības projekta elementiem – projekta sasaisti ar mācību saturu, pedagoģisko pieeju, sasniedzamajiem rezultātiem un projekta dokumentāciju.

Tiešsaistes semināra saturs

Šis tiešsaistes semināra cikls ir paredzēts visiem pedagogiem, kuriem ir interese iesaistīties eTwinning skolu sadarbības tīklā un uzsākt sadarbības projektu īstenošanu. Īpaši aicināti piedalīties ir iesācēji bez priekšzināšanām par eTwinning un projektu plānošanu. Tiešsaistes semināra cikla ietvaros notiks divi tiešsaistes semināri un viens praktiskais darbs, kuru dalībnieki var izpildīt savā tempā starp abiem vebināriem.

Pirmā vebināra laikā eTwinning Centrālā atbalsta dienesta pārstāve informēs dalībniekus par kvalitatīva eTwinning projekta plānošanas soļiem un padziļināti, ar praktisku piemēru palīdzību, apskatīs divus no vērtēšanas kritērijiem – sadarbību starp partnerskolām un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīku (IKT) lietojumu projektos. Savukārt otrs vebinārs iepazīstinās ar projektu sasaisti ar mācību saturu, pedagoģisko pieeju, sasniedzamajiem rezultātiem un noderīgiem padomiem projekta dokumentācijai.

Darba kārtība

  • Pirmais vebinārs – 2022. gada 12. aprīlis, plkst. 17:00 (pēc LV laika).
    Tēma: eTwinning projektu plānošana, IKT rīku lietojums un sadarbība starp partnerskolām. Vebināru vadīs Irene Pateraki no eTwinning Centrālā atbalsta dienesta, pedagoģijas un uzraudzības speciāliste.
  • No 2022. gada 12. aprīļa līdz 14. aprīlim – pašvadīta aktivitāte zināšnanu nostiprināšanai.
  • Vebinārs – 2022. gada 14. aprīlis, plkst. 17:00 (pēc LV laika).
    Tēma: eTwinning projektu plānošana, projekta sasaiste ar mācību saturu, pedagoģiskā pieeju, sasniedzamie rezultāti un projekta dokumentācija. Vebināru vadīs Marijana Pantić no eTwinning Serbijas Nacionālā atbalsta dienesta, Angļu valodas skolotāja.

Par eTwinning.net tiešsaistes semināru ciklu

Tiešsaistes semināri ir stundu ilgas tiešsaistes sesijas Academy EU platformā, kurās ikvienam ir iespēja mācīties, diskutēt un spriest par dažādām tēmām. Tēmas, kuras nav iespējams izrunāt vienā tikšanās reizē, tiek sadalītas vairākos tiešsaistes semināros. Dalībnieki var darboties arī praktiski, pildot tiešsaistes semināra vadītāju sagatavotu uzdevumu, lai nostiprinātu savas zināšanas.

 

Kā piedalīties?

Pieteikums tiešsaistes semināriem ir pieejams visiem interesentiem ar piekļuvi Academy EU platformai. Lai piekļūtu platformai, ir jāizveido EU Login konts. Ja konta vēl nav, piedāvājam pamācību, kā izveidot EU Login kontu.

Dalīties
Translate »