Vebinārs par vērtēšanu eTwinning projektos

Strauji tuvojas mācību gada noslēgums un tas nozīmē, ka noslēgsies daudzi eTwinning projekti, tāpēc mēs nolēmām, ka ir īstais brīdis parunāt par vērtēšanu projektos. Aicinām visus eTwinning un citu projektu īstenotājus pievienoties mums vebinārā šī gada 12. aprīlī plkst. 18:00. Vebināra fokuss būs projektu vērtēšana. Pasākumu vadīs eTwinning vēstniece un Limbažu Valsts ģimnāzijas metodiķe Edīte Sarva.

Vebināra saturs

Šī vebināra laikā eTwinning vēstniece Edīte Sarva pastāstīs par to, kam vērts pievērst uzmanību izvērtējot projektā paveikto. Fokusēsimies uz to, kā tieši vērtēt, ko skolēni apguvuši īstenojot projektu un kādus digitālos risinājumus ņemt palīgos. Mazliet parunāsim arī par gaidāmajām izmaiņām vērtēšanā septembrī (Ministru kabineta noteikumi Nr. 416, Ministru kabineta noteikumi Nr. 747). Vebinārā būs iespēja iepazīties arī ar Edītes praktisko pieredzi projektu vērtēšanā.

Edīte Sarva – eTwinning vēstniece, Limbažu Valsts ģimnāzijas izglītības metodiķe un kursa “Projekta darbs” vadītāja, Skola2030 eksperte, LU Izglītības zinātņu doktorantūras studente.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Vērtēšana eTwinning projektos”
Laiks:
 2023.gada 12. aprīlis plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

 

Attēla autors un avots: Mikael Blomkvist, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »