Vebinārs par dažādiem e-grāmatu veidošanas rīkiem

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina eTwinning projektu īstenotājus, pedagogus un visus interesentus 14. decembrī plkst. 18:00 piedalīties vebinārā par digitālo komiksu un e-grāmatu veidošanu. Tikšanās laikā prezentēs dažādus rīkus, tāpēc ieguvējs būs ikviens – gan iesācējs digitālo rīku pasaulē, gan pieredzējis lietotājs.

Vebināra saturs

E-grāmata ir lielisks eTwinning sadarbības projekta gala produkts, pie kura var strādāt dažāda vecuma skolēni. Internetā piedāvāto rīku klāsts ir plašs, tāpēc katrai vecuma grupai un skolotāja prasmēm ir iespējams atrast vispiemērotāko. Šī vebinārā dalībnieki apgūs vienkāršāko, vidēji sarežģītu un advansētāku rīku e-grāmatu un komiksu veidošanai, t.i. Storyjumper, BookCreator un Pixabay. Vebināra mērķis ir izpētīt rīku piedāvātās iespējas, izanalizēt rīku priekšrocības un trūkumus, pastāstīt par sadarbības iespējām un parādīt gatavu darbu piemērus.

Vebināru vadīs eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas angļu valodas skolotāja Anna Beļska.

Pieteikšanās

Pieteikšanās iespējama līdz vebināra sākumam. Plašāka informācija par pieteikšanos atrodama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Digitālo komiksu un e-grāmatu veidošanas rīki mācību procesā un eTwinning projektos”
Laiks:
2022.gada 14. decembra plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināru ierakstīs un video ierakstu publicēts eTwinning Latvija YouTube kanālā un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Perfecto Capucine, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »