Vebinārs “Mākslīgā intelekta izmantošana mācību stundas plānošanā”

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pedagogus, izglītības iestāžu vadības pārstāvjus, kā arī citus interesentus šī gada 22. novembrī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “Mākslīgā intelekta izmantošana mācību stundas plānošanā”. Vebināra laikā dalībnieki redzēs gan demonstrējumu stundas un uzdevumu sagatavošanai, izmantojot mākslīgā intelekta (MI) rīkus, gan paši varēs izmēģināt demonstrētos rīkus. Vebinārs noslēgsies ar īsu diskusiju par MI rīku izmantošanu.

Mākslīgais intelekts sniedz plašas iespējas ne tikai skolēniem, bet arī pedagogiem, bet kā jau jebkuru rīku, tā apgūšana prasa piepūli un laiku. Lai šo procesu atvieglotu, eTwinning piedāvā vebināru, kura laikā būs iespējams iegūt praktiskus padomus dažādu MI rīku lietošanā un arī pašiem izmēģināt, kā tas strādā. Sākumā vebināra vadītāja Kristīne Aleksejeva demonstrēs vienas stundas sagatavošanu, dažādu uzdevumu un snieguma līmeņu aprakstu veidošanu, izmantojot MI (rīki: Canva MI funkcijas, chatgtp, perpexity.ai, goblintools). Tad dalībniekiem būs iespēja darboties patstāvīgi,izveidot pašiem savus uzdevums un vērtēšanas nosacījumus ar kādu no demonstrētajiem rīkiem. Visbeidzot dalībniekus aicinās piedalīsies īsā diskusijā par pieredzēto.

Vebināru vadīs Kristīne Aleksejeva – izglītības projektu koordinatore Siguldas Tehnoloģiju izglītības centrā, digitālā dizaina skolotāja Siguldas pilsētas vidusskolā un Siguldas Valsts ģimnāzijā, doktorante Latvijas Universitātē. Kristīnei interesē, kā tehnoloģijas lietot lietderīgi un efektīvi.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Mākslīgā intelekta izmantošana mācību stundas plānošanā”
Laiks:
2023. gada 22. novembris plkst. 18.00-19.30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Google DeepMind no Pexels.com (Creative commons licence)

Dalīties
Translate »