Vebinārs “Kas jāņem vērā, īstenojot projektu kopā ar dažādiem cilvēkiem?”

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pedagogus, izglītības iestāžu pārstāvjus, vadību un citus interesentus šī gada 15. februārī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā par sadarbību ar dažādiem cilvēkiem, grupas dinamiku un to, kā salikt kopā dažādu elementus, lai nokļūtu pie projekta rezultāta. Vebināru  “Kas jāņem vērā, īstenojot projektu kopā ar dažādiem cilvēkiem?” vadīs Joanna Kristīne Golubeva, profesionāls integrālais koučs un personības attīstības prasmju trenere. Vebinārs ir bez maksas.

Par vebināru

Cilvēki ir ļoti dažādi un ne vienmēr ir viegli ar visiem sadarboties. Cilvēkiem atšķiras izpratne par laiku – vienam “tūliņ” ir pāris stundas, citam tās ir dienas. Kamēr ar vieniem kolēģiem ir bauda sastrādāties un visi darbi iet no rokas, ar citiem tās liekas kā mokas. Kāda ir sadarbības panākumu atslēga? Kā palīdzēt sev un kolēģiem īstenot pēc iespējas veiksmīgāku projektu? Ko ir iespējams mainīt un uzlabot? Piedalies eTwinning organizētajā vebinārā par sadarbības īstenošanu ar dažādiem cilvēkiem! Pasākuma laikā uzzināsi:

  1. Kā cilvēki uztver laiku? Kāpēc daži kavē, bet citi vienmēr ir laikā?
  2. Rezultāts, process, detaļas un iespējas. Kā salikt visu kopā, lai projekts tiek pie rezultāta?
  3. Koučinga tehnika – 4 plānošanas jautājumi.
  4. Grupu dinamika – īsi par to, kas notiek grupās un komandās viena projekta ietvaros.

Vebināra dalībnieki iepazīsies ar teoriju un praktiskiem uzdevumiem, kurus var pildīt individuāli un grupās jebkurā projekta stadijā.

Vebināru vadīs Joanna Kristīne Golubeva. Joanna ir profesionāls integrālais koučs un personības attīstības prasmju  trenere. Izstrādājusi vairākas asociatīvās kartītes “Kurpes” un “Personību stāsti”, tagad top “Tarakāni” par cilvēku iekšējiem šķēršļiem, viena no grāmatas “Koučinga tehnikas” autorēm. Joanna palīdz klientiem atklāt viņu pašu unikalitāti, atrast jaunus skatu punktus un atvadīties no steriotipiem par sevi vai kādu citu.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāreģistrējas. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā. Plašāka informācija un reģistrācijas anketa atrodama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

 

 

Attēla autors un avots: Fauxels, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »