Vebinārs “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē: rīki un metodes”

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina visus eTwinning projektu īstenotājus un citus interesentus 16. martā plkst. 16.00 piedalīties vebinārā par dažādiem rīkiem un metodēm starpskolu skolēnu sadarbības plānošanā un īstenošanā tiešsaistē. Vebināru vada eTwinning vēstniece un Limbažu Valsts ģimnāzijas metodiķe Edīte Sarva.

Vebināra saturs

Kopā ar eTwinning vēstnieci Edīti Sarvu iepazīsi starpskolu skolēnu tiešaistes grupu veidošanas aizkulises – kāpēc to vajag, kādi ir riksi un ieguvumi, ko sagaidīt no skolēniem un kādu atbalstu jāsagatavo, lai viss noritētu veiksmīgi. Apskatīsim arī dažus ērtus digitālos rīkus, ar kuru palīdzību organizēt skolēnu sadarbību tiešsaistē. Edīte dalīsies savā pieredzē par starpskolu sadarbības organizēšanu gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī.

Edīte Sarva – eTwinning vēstniece, Limbažu Valsts ģimnāzijas izglītības metodiķe un kursa “Projekta darbs” vadītāja, Skola2030 eksperte, LU Izglītības zinātņu doktorantūras studente.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē: rīki un metodes”
Laiks:
2023.gada 16. marts plkst. 16.00 – 17.00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebināra pirmā daļa tiks ierakstīta, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 Saistītie pasākumi

“Kā plānot starpskolu skolēnu sadarbību tiešsaistē (pieredze)”
2023. gada 22. marts plkst. 18.00 – 19.30
Vada:

  • Laura Lauksarga (Jūrmalas Pumpuru vidusskolas skolotāja)
  • Anna Beļska (eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja)
  • Ineta Lielkalne (eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas 1. vidusskola” skolotāja)

 

Attēla autors un avots: MART PRODUCTION, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »