Vebinārs “eTwinning jaunā platforma – līdzīgais un atšķirīgais”

eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina eTwinning projektu īstenotājus un tos, kuri vēl tikai domā sākt vai nē, šī gada 19. oktobrī plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas vebinārā “eTwinning jaunā platforma – līdzīgais un atšķirīgais”. Vebināru vadīs  eTwinning pedagoģiskā eksperte Liene Millere.

Esam saņēmuši daudz vēstuļu un telefonzvanu ar jautājumiem par jauno European School Education platformu, tādēļ piedāvājam piedalīties vebinārā, kura mērķis ir palīdzēt pedagogiem saprast kā darboties jaunajā platformā un dotu iespēju tiem, kuriem radušies sarežģījumi pievienoties platformai, saņemt konsultāciju vebināra beigās.

Vebināra laikā apskatīsim jaunās platformas iespējas:

  • kā atrast partnerus;
  • kā pievienot kontaktiem potenciālos projektu partnerus;
  • kā reģistrēt projektu;
  • kāds izskatās jaunais projektu TwinSpace.

Tāpat arī atbildēsim uz dalībnieku jautājumiem. Vebināra pirmajā daļā L. Millere demonstrēs platformas iespējas, pievēršot īpašu uzmanību vietām, kuras atšķiras no vecās platformas. Vebināra otrajā daļā, dalībniekiem būs iespēja saņemt konsultāciju par jautājumiem, kas saitīti ar pievienošanos platformai un/vai projektu reģistrēšanu.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa, kura atrodama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebināra pirmā daļa tiks straumēta arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

 

Attēla autors un avots: Yan Krukov no Pexels.com (Creative commons licence)

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »