Tiešsaistes kurss “TwinSpace iespējas un ne tikai”

Jaunā eTwinning platforma joprojām daudziem ir neskaidra un nepazīstama. Lai atbalstītu skolotājus un palīdzētu veiksmīgāk īstenot projektus, aicinām līdz 21. februāra plkst. 9.00 pieteikties tiešsaistes kursam “TwinSpace iespējas un ne tikai”. Kurss norisināsies no 27. februāra līdz 24. martam.

Ja vēlies iepazīt jauno platformu, uzzināt, kā atrast projekta partnerus, kā reģistrēt projektu, kā plānot un iekārtot sava plānotā vai esošā eTwinning projekta tiešsaistes platformu TwinSpace, piesaki savu dalību kursā! Lai piedalītos, nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam. Aicinām pieteikties pārī ar vēl kādu skolotāju, lai mācīties būtu vieglāk.

Plašāka informācija, kursa programma un pieteikšanās anketa meklējama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

TwinSpace tiešsaistes kursa saturs

Kursa laikā dalībnieki praktiskās tiešsaistes nodarbībās apgūs TwinSpace platformas rīkus, apskatīs drošības un autortiesību jautājumus, iepazīs citus informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) rīkus un izplānos sava TwinSpace iekārtojumu. Kursā paredzētas 4 praktiskās tiešsaistes nodarbības par platformu un citām ar IKT lietošanu projektos saistītām tēmām, kā arī patstāvīgais darbs, lai katrs varētu strādāt savā tempā. Par veiksmīgu dalību kursā dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (20h apjomā).

Prasības pretendentiem:

  • dažādu priekšmetu un vecumposmu skolotājs, kurš plāno īstenot eTwinning projektu;
  • ir reģistrējies ESEP (school-education.ec.europa.eu);
  • vēlams piesakās kopā ar vēl vienu kolēģi;
  • ir idejas eTwinning projektiem.

Atsauksmes no iepriekšējā kursa dalībniekiem

“Liels paldies par šo iespēju, savā tempā, apgūt šo jauno platformu! Ir uzsākts projekts šajā platformā, bet uz priekšu negāja, jo bija neskaidrības. Tagad, pateicoties šim kursam, ir skaidrāka bilde par darāmo turpmāk!”

“Pārinieka man nebija, bet reizēm konsultējos ar I. Veidmani – liels paldies par atbalstu! Man palīdzēja apziņa, ka jebkurā laikā varu uzdot savu jautājumu, noskaidrot nesaprotamās lietas gan Ilzei, gan citiem eTwinning darbiniekiem un saņemt izsmeļošu atbildi un skaidrojumu. Vislielākais ieguvums ir pārliecība, ka darboties Twinspace un īstenot eTwinning projektus ir reāli.”

“Manuprāt, ir pārdomāts kopējais apmācību kursa aktivitāšu plānojums, pārskatāmas apakšlapas un mērķtiecīgi sagatavoti uzdevumi, kas pakāpeniski uzlabo platformas iespēju iepazīšanu. Šāda mācību pieredze iedvesmo, un rosina  turpināt darbošanos eTwinning vidē.”

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes kursu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot “Platformas e-kurss”) vai zvanot uz 67356252.

Dalīties
Translate »