Starptautisks projektu partneru tirdziņš pirmsskolu skolotājiem

Latvijas Nacionālais atbalsta dienests līdz 24. janvārim aicina pirmsskolu skolotājus, skolotāju palīgus, interešu izglītības skolotājus pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 31. janvārī.

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā pirmsskolām?

Smelies iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno gadu sāktu ar jaunu projektu. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 31. janvārī tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji un atbalsta personāls no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas un Serbijas.

Projektu partneru tirdziņi ir lieliska iespēja satikt un aprunāties ar skolotājiem, kuri ir ieinteresēti īstenot starptautiskus projektus. Tirdziņi ir piemēroti arī tiem pedagogiem, kuri dod priekšroku komunikācijai ar potenciāliem projekta partneriem aci pret aci, nevis rakstiskā veidā. Pats tirdziņš, protams, tiek organizēts, lai skolotāji atrastu partnerus un sāktu plānot savas projekta idejas, taču vienlaicīgi neuzliek par pienākumu no pasākuma aizsoļot ar gatavu projekta plānu.

Reģistrācija
Pieteikšanās atvērta līdz 24. janvārim. Plašāka informācija par pieteikšanos atrodama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš pirmsskolu pedagogiem”
Laiks: 2023.gada 31. janvāris plkst. 18.00 – 19.30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pirmsskolu skolotāji no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Serbijas
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 12 skolotāji

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš ECEC”) vai zvanot uz 67356252.

 

Attēla autors un avots: Polesie Toys, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »