Starptautisks eTwinning seminārs “Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība”

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu pedagogu komandas līdz 8. jūnijam pieteikties starptautiskam semināram “Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība”. Dalībai seminārā var pieteikties pedagogu pāris – viens pieredzējis un viens nepieredzējis eTwinning projektu īstenotājs. Abiem pretendentiem ir jābūt reģistrētiem eTwinning lietotājiem ar interesi īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Mācības no 2023. gada 6. līdz 9. jūlijam notiks Jahrankā (Jachranka), Polijā. Pieteikšanās termiņš – šī gada 8. jūnija (plkst. 9:00). Plašāk par līgumu, prasībām pretendentiem un reģistrācijas eTwinning tīmekļa vietnē.

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra dalībnieki pievērsīsies garīgai un emocionālai labbūtībai pirmsskolās, paralēli projektu metodes apgūšanai un projektu plānošanai, dalībnieki piedalīsies nodarbībās par labbūtību.

Potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka uz semināru ir jāņem līdzi savs portatīvais dators.
Semināru organizē Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests. Seminārā piedalīsies 40 pedagogi no Polijas, Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Gruzijas un Rumānijas.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības Polijā”) vai zvanot uz 67356252.

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Summer Educator Retreat: Mental and emotional well-being” (“Vasaras retrīts pedagogiem: garīgā un emocionālā labbūtība”
Organizatori: Polijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests
Laiks: 2023. gada 6. – 9. jūlijs
Vieta: Jahranka, Polija
Darba valoda: angļu
Dalībnieku skaits: 4 skolotāji no Latvijas jeb 2 skolotāju komandas

 

Fotogrāfijas autors un avots:  Cottonbro studios  no Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »