Starptautisks eTwinning projektu partneru tirdziņš sākumskolu skolotājiem

Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests līdz 11. septembrim aicina sākumskolu pedagogus, kuri māca skolēnus no 6 līdz 13 gadu vecumam, pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 21. septembra plkst. 18:00, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Polijas, Ziemeļmaķedonijas, Rumānijas, Vācijas, Portugāles, Lihtenšteinas un Norvēģijas.

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā?

Mēs aicinām skolotājus piedalīties, lai smeltos iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno gadu sāktu ar jauniem projektiem. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 21. septembrī tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji un atbalsta personāls no Latvijas, Polijas, Ziemeļmaķedonijas, Rumānijas, Vācijas, Portugāles, Lihtenšteinas un Norvēģijas (valstis var mainīties atkarībā no pedagogu aktivitātes katrā valstī).

Projektu partneru tirdziņi ir lieliska iespēja satikt un aprunāties ar skolotājiem, kuri ir ieinteresēti īstenot starptautiskus projektus. Tirdziņi ir piemēroti arī tiem pedagogiem, kuri dod priekšroku komunikācijai ar potenciāliem projekta partneriem aci pret aci, nevis rakstiskā veidā. Pats tirdziņš, protams, tiek organizēts, lai skolotāji atrastu partnerus un sāktu plānot savas projekta idejas, taču vienlaicīgi neuzliek par pienākumu no pasākuma aizsoļot ar gatavu projekta plānu.

Reģistrācija

Plašāka informācija par tirdziņu un reģistrācijas anketa pieejama etwinning.lv tīmekļa vietnē. Reģistrācija tirdziņam jāveic līdz 11. septembra plkst. 9:00. Katru personīgi e-pastā informēsim par konkursa rezultātiem un apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim saiti uz Zoom konferenci. Ja izmantojat inbox.lv e-pastu, lūdzu, regulāri pārbaudiet arī savu mēstuļu pastkasti, jo e-pasti ļoti bieži nonāk tur.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš sākumskolas skolotājiem”
Laiks: 2023.gada 21. septembris plkst. 18:00 – 19:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pamatskolu skolotāji no Latvijas, Polijas, Ziemeļmaķedonijas, Rumānijas, Vācijas, Portugāles, Lihtenšteinas un Norvēģijas (valstis var mainīties atkarībā no pedagogu aktivitātes katrā valstī).
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 15 skolotāji

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš 21. septembrī”) vai zvanot uz 67356252.

 

Attēla autors un avots: Max Fischer, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »