Starptautisks eTwinning projektu partneru tirdziņš angļu valodas pedagogiem

eTwinning Latvijas Nacionālais atbalsta dienests līdz 16. augustam aicina pedagogus, kuri māca angļu valodu skolēniem no 1. līdz 9. klasei (6-16 gadi), pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 24. augusta plkst. 16:00, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas, Serbijas, Gruzijas un Moldovas.

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā?

Mēs aicinām skolotājus piedalīties, lai smeltos iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno gadu sāktu ar jauniem projektiem. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 24. augustā tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji un atbalsta personāls no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas, Serbijas, Gruzijas un Moldovas (valstis var mainīties atkarībā no pedagogu aktivitātes katrā valstī).

Plašāka informācija par tirdziņu un reģistrācijas anketa pieejama etwinning.lv tīmekļa vietnē. Reģistrācija tirdziņam jāveic līdz 16. augusta plkst. 9:00. Līdz 23. augustam katru personīgi e-pastā informēsim par konkursa rezultātiem un apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim saiti uz Zoom konferenci.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš angļu valodas skolotājiem”
Laiks: 2023.gada 24. augusts plkst. 16:00 – 17:30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pamatskolu skolotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Francijas, Serbijas, Gruzijas un Moldovas.
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 15 skolotāji

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš 24.augustā”) vai zvanot uz 67356252.

 

Attēla autors un avots: Edmond Dantès, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »