Starptautiskais eTwinning seminārs “Being Creative in eTwinning through Innovation and Education” Maltā

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pirmsskolu skolotājus līdz 25. jūlijam pieteikties mācībām “Ziemeļvalstu pirmsskolas izglītības metožu un tehnoloģiju izmatošana pirmsskolā un eTwinning projektos”.

Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina pedagogus, kuri māca no 1. līdz 12. klasei, līdz 1.martam pieteikties starptautiskam semināram “Being Creative in eTwinning through Innovation and Education” par inovācijām izglītībā un eTwinning projektos. Pretendentam nav nepieciešama pieredze eTwinning projektu īstenošanā, bet ir jābūt reģistrētam eTwinning lietotājam un interesei īstenot starptautisku eTwinning projektu!

Ko iemācīsies?

Seminārā skolotājiem būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās par projektu metodi un eTwinning projektu īstenošanu mācību procesā, satikt skolotājus no dažādām Eiropas valstīm un kopīgi diskutēt, kā pārvarēt grūtības un izaicinājumus eTwinning projektu īstenošanā. Semināra dalībnieki soli pa solim plānos kvalitatīvus un mācību procesā integrētus sadarbības projektus – praktiskās nodarbībās apgūs Eiropas Skolu izglītības platformas rīkus, apspriedīs projektu idejas, meklēs projekta sadarbības partnerus, kā arī nodarbību laikā reģistrēs projektus.

Semināra programmas uzmetums (PDF)

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Being Creative in eTwinning through Innovation and Education”
Laiks: 2023. gada 20. – 22. aprīlis
Vieta: Malta
Darba valoda: angļu

Plašāka informācija par mācībām, kā arī pieteikšanās anketa atrodama eTwinning tīmekļa vietnē.

Dalīties
Translate »