Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš

Latvijas Nacionālais atbalsta dienests līdz 15. februārim aicina skolotājus, skolotāju palīgus, interešu izglītības skolotājus, kuri māca no 1. līdz 12. klasei, pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 22. februārī, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Serbijas, Horvātijas un Maltas.

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā pirmsskolām?

Mēs aicinām skolotājus piedalīties, lai smeltos iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno gadu sāktu ar jaunu projektu. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 22. februārī tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji un atbalsta personāls no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Serbijas, Horvātijas un Maltas.

Reģistrācija

Reģistrācijas anketa un plašāka informācija meklējam eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš”
Laiks: 2023.gada 22. februāris plkst. 18:00 – 20:00 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: sākumsskolas, pamatskolas un vidusskolas skolotāji no Latvijas, Igaunijas, Polijas, Horvātijas, Serbijas, Maltas
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 15 skolotāji

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „starptautiskais projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67356252.

Attēla autors un avots: Teona Swift, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »