Starptautiskais projektu partneru tirdziņš skolotājiem

Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests līdz 21. martam aicina skolotājus, skolotāju palīgus, interešu izglītības skolotājus, kuri māca no 5. līdz 12. klasei (11-19 gadi), pieteikties dalībai starptautiskā projektu partneru tirdziņā. Tirdziņš organizēts ar mērķi palīdzēt Latvijas skolotājiem darboties radoši un atrast sadarbības partnerus Eiropā. Tirdziņš norisināsies 2023. gada 29. martā, tajā piedalīsies pedagogi no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Francijas, Lihtenšteinas. Dānijas un Īrijas.

Kāpēc piedalīties projektu partneru tirdziņā?

Mēs aicinām skolotājus piedalīties, lai smeltos iedvesmu no kolēģiem citās eTwinning dalībvalstīs un jauno gadu sāktu ar jaunu projektu. Ja kopā ar saviem skolēniem vēlies radīt starptautisku projektu, bet līdz šim nav izdevies atrast projektu partneri, šis pasākums palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim. Pieņem izaicinājumu un piesakies! Tirdziņā var piedalīties skolotāji un atbalsta personāls, kuriem jau ir sava ideja projektam, kā arī tie, kuri to vēl meklē. Projektu partneru tirdziņš norisināsies 29. martā tiešsaistē. Tajā piedalīsies skolotāji un atbalsta personāls no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Francijas, Lihtenšteinas. Dānijas un Īrijas.

Projektu partneru tirdziņi ir lieliska iespēja satikt un aprunāties ar skolotājiem, kuri ir ieinteresēti īstenot starptautiskus projektus. Tirdziņi ir piemēroti arī tiem pedagogiem, kuri dod priekšroku komunikācijai ar potenciāliem projekta partneriem aci pret aci, nevis rakstiskā veidā. Pats tirdziņš, protams, tiek organizēts, lai skolotāji atrastu partnerus un sāktu plānot savas projekta idejas, taču vienlaicīgi neuzliek par pienākumu no pasākuma aizsoļot ar gatavu projekta plānu.

Reģistrācija

Līdz 21. marta plkst. 9.00 jāaizpilda reģistrācijas anketa. Plašāk par prasībām pretendentiem un reģistrācijas anketa eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Starptautiskais eTwinning projektu partneru tirdziņš pamatskolām un vidusskolām”
Laiks: 2023.gada 29. marts plkst. 18.00 – 19.30 (pēc LV laika)
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, mikrafons un kamera
Darba valoda: angļu
Dalībnieki: pamatskolas un vidusskolas skolotāji no Latvijas, Austrijas, Vācijas, Francijas, Lihtenšteinas. Dānijas un Īrijas
Skolotāju skaits no Latvijas: 10 – 15 skolotāji

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot “starptautiskais projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67356252.

 

Attēla autors un avots: Fauxels, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »