Nacionālā eTwinning konference 2021

9. oktobrī Rīgā norisināsies “Nacionālā eTwinning konference 2021”. Kā ierasts, konfrences laikā skolu komandas prezentēs sešus labākos pagājušā mācību gada eTwinning sadarbības projektus. Pasākuma laikā uzstāsies NATO stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadošā digitālā pētniece Nika Aleksejeva, lai runātu par to, kas mainījies informācijas telpā pēdējā gada laikā un kā veiksmīgāk tajā orientēties. Pēc tam komunikācijas speciāliste Alise Pabērza dalīsies savā pieredzē un zināšanās par to kā veiksmīgāk un kvalitatīvāk komunicēt sociālajos tīklos. Klausītāji iegūs arī praktiskus piemērus kas noderēs, veidojot un publicējot saturu gan savos personīgajos, gan oficiālajos skolu sociālo tīklu profilos. Pasākuma noslēgumā tiks pasniegta balva konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2020” uzvarētājiem!

Aicinām dalībai pieteikties eTwinning skolotājus, skolu vadības un izglītības pārvalžu pārstāvjus, kuru interesē projektu organizēšana, tehnoloģiju izmantošana mācību darbā un 21.gadsimta izglītība. Tiks nodrošināta arī pasākuma tiešraide Facebook. Klātienes dalībnieki saņems apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h apmērā), dalībniekiem, kuri piedalīsies konferencē attālināti, apliecību neizsniedz.

Konferences darba kārtība (PDF)

Pieteikuma termiņš: 4.oktobra plkst. 09:00, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Dalībnieku skaits ir ierobežots (70 dalībnieki).

Prezentēs labākos projektus

Konferences sākuma daļā konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2021” finālisti (skolēni kopā ar skolotājiem) prezentēs savus skolu sadarbības projektus, lai cīnītos par eTwinning nacionālo gada balvu.

Finālisti (nejaušā secībā):

  • Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskolas projekts “We are making distance learning closer via web 2 tools” (projekta iesniedzēja Marina Petrova);
  • Pumpuru vidusskolas projekts “Nature in Pandemic time” (projekta iesniedzēja Rudīte Kaņepāja);
  • Baložu vidusskolas projekts “Pavasara vēstneši” (projekta iesniedzēja Agnija Grigore), kas īstenots kopā ar Pļavniekkalna sākumskolu (projekta vadītāja Everita Petrova);
  • J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas projekts “Good Act Epidemic” (projekta iesniedzēja Anna Beļska);
  • Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas projekts “Change the Game Yourself!” (projekta iesniedzēja Sandra Trošina);
  • Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas projekts “Una herencia española” (projekta iesniedzējs Francisco Nunez Romero Olmo).

Kā orientēties informatīvajā telpā

Globālā pandēmija interneta vidē iegrūda katru, kas, ievērojot fizisko distancēšanos, vēlējās saglabāt saikni ar ārpasauli. Tagad sociālo tīklu konts ir ne tikai jauniešiem, bet arī mūsu vecākiem un vecvecākiem, kas uzauga laikā, kad avīzes bija papīra un televīzija, iespējams, vēl melnbalta. Kopš tiem laikiem daudz kas ir mainījies ne tikai tehnoloģijās, bet arī spēles noteikumos, kas valda informatīvajā telpā. Mēs vairs nelasām vienus un tos pašus avīžu rakstus, neskatāmies vienu un to pašu ziņu izlaidumu. Interneta plašās iespējas piedāvā katram izveidot savu informatīvo telpu, kur bieži faktu patiesumam nav nozīmes. Tāpēc kopīgi mēģināsim saprast, kā orientēties mūsdienu informatīvajā telpā un saglabāt saikni ar objektīvo realitāti.

Kvalitatīva un veiksmīga komunikācija sociālajos tīklos

Mēs visi nozīmīgu dienas daļu pavadām sociālajos tīklos, vai nu tas ir mūsu pašu personīgajās interesēs, vai veidojam publisko lapu savai darba vietai.

Drošība pasākuma laikā

Pasākums tiks organizēts, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus un fizisko distancēšanos. Rūpējoties par savu, konferences dalībnieku un JSPA darbinieku drošību, pasākuma laikā aicinām ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos piesardzības pasākumus: dezinficēt rokas un ievērot divu metru distanci. Veselības kontroles nodrošināšanai ieteicams viedtālruņos uzstādīt un pasākuma laikā aktivizēt mobilo lietotni “Apturi Covid”, kā arī sliktas pašsajūtas gadījumā palikt mājās (par to informējot pasākuma organizatorus).

Dalība pasākumā tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas/pārslimošanas sertifikātu!

Tev ir jautājumi? Sazinies ar mums!

Jautājumus par konferenci var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning nacionālā konference”) vai zvanot uz 67356252.

Dalīties
Translate »