Mācības “Spēļošana eTwinning projektos”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros aicina vispārizglītojošo skolu skolotājus, kas māca 4. līdz 9. klašu skolēnus, līdz 25.jūlijam pieteikties mācībām eTwinning “Spēļošana eTwinning projektos”. Mācību ietvaros skolotāji apgūs projektu metodi, uzzinās, kā integrēt projektus ikdienas mācību darbā, iepazīsies ar dažādiem noderīgiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem (IKT). Īpaša uzmanība tiks veltīta dažādu spēļu elementu un aktivitāšu integrēšanai mācību procesā un projektos, tādejādi veicinot skolēnu interesi un motivāciju iesaistīties procesā.

Ko iemācīsies?

Spēļošana  ir dabiska skolēna darbība jebkurā vecumā. Tā palīdz nostiprināt jau apgūto un dabiski atklāt jauno. Spēļu izmantošana mācību veicina radošuma un gribas attīstību, patstāvību, sekmē skolēnu pašvadītās mācīšanās procesu. Mazi spēļošanas elementi, projekti vai interaktīva mācīšanās palīdz izvirzīt sasniedzamo rezultātu un sasniegt to ar prieku un sajūtu, ka mācīšana ir tikpat aizraujoša kā dārgumu meklēšana. Zināšanas, prasmes un interese ir tie dārgumi, kurus jaunieši neapzināti medī skolā. Šajās trīs dienu mācībās skolotājiem būs iespēja iejusties skolēna lomā un saprast,  kā projekta metodi integrēt ikdienas pedagoģiskajā praksē,  izmantojot dažādus spēļošanas elementus un IKT rīkus.

Mācību programma (PDF)

Prasības pretendentiem

  • 4. līdz 9. klases vispārizglītojošās skolas skolotājs;
  • reģistrējies  school-education.ec.europa.eu (pamācība);
  • ir interese īstenot eTwinning projektus;
  • līdzi jāņem dators (ar iespēju pieslēgt internetu, datorpele);
  • personu apliecinošs dokuments (viesnīcai).

Vispārīgi par mācībām

Tēma: “Spēļošana eTwinning projektos”
Laiks: 2022. gada 22. – 24. augusts
Vieta: Viesnīca “SemaraH hotel Lielupe”, Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 25
Nodarbības vada: eTwinning vēstniece, Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas, Tālmācības vidusskolas “Rīgas 1. vidusskola” skolotāja Ineta Lielkalne, eTwinning vēstniece, Rīgas Teikas vidusskolas skolotāja Irina Solončuka

Pieteikšanās mācībām

Plašāka informācija par pasākumu un reģistrācijas anketa meklējama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē.

 

Fotogrāfijas autors un avots: Anete Lusina no Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »