Mācības par skolēnu iesaisti eTwinning projektu plānošanā

eTwinning aicina vispārizglītojošo skolu komandas (skolotājs + 2 skolēni) līdz 21. novembrim pieteikties mācībām “Skolēnu iesaiste eTwinning projektu plānošanā”. Skolēnu iesaiste ir svarīga eTwinning projektu sastāvdaļa, tāpēc šajās mācībās īpaša uzmanība tiks veltīta tieši skolēnu projektu ideju plānošanai, bet skolotāji  apzinās veidus un metodes, kā atbalstīt skolēnus savu mērķu īstenošanā. Mācības no 2023. gada 4. līdz 5. decembrim notiks Rīgā. Dalība bezmaksas.

Par eTwinning mācībām

Ik gadu eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta komanda piedāvā  profesionālās pilnveides iespējas pedagogiem, kuri vēlas apgūt un ieviest projektu metodi savā ikdienas darbā. Mūsu pieredze rāda, ka skolās, kurās par pamatu projektu plāniem tiek ņemtas skolēnu idejas, ir lielāka skolēnu motivācija un daudz efektīvāk izdodas šādus projektu iekļaut mācību saturā. Skolēni daudz vairāk iesaistās mācību procesā, ja viņiem tiek dota iespēja īstenot savas idejas.

Lai atbalstītu Latvijas skolotājus ceļā uz kopīgajiem eTwinning Eiropas mērķiem un veicinātu skolēnu iesaisti mācībās, aicinām skolu komandas pieteikties dalībai 12h kursā “Skolēnu iesaiste eTwinning projektu plānošanā”. Uz mācībām aicinām pieteikties vienu skolotāju un divus 7. vai 8. klases skolēnus no vienas izglītības iestādes.

Mācību laikā skolēni atradīs partnerus nacionālajiem eTwinning projektiem un izplānos savas projektu idejas. Skolotājiem būs iespēja plānot un sniegt atbalstu skolēniem ideju izstrādē. Visiem dalībniekiem būs iespēja prezentēt izplānotos projektus, gūt atgriezenisko saiti par tiem un uzzināt par eTwinning sniegto atbalstu projektu īstenošanā.

Mācību programma (PDF)

Jautājumus par mācībām var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „eTwinning mācības ar skolēnu iesaisti”) vai zvanot uz 67356252.

Plašāka informācija par prasībām pretendentiem, sasniedzamajiem mērķiem, noteikumiem, izmaksām, kā arī reģistrācijas anketa meklējama eTwinning Latvija tīmekļvietnē.

 

Fotogrāfijas autors un avots: Positive Images from Pixabay (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »