Vai tev ir azartiski un zinātkāri skolēni, ar kuriem labprāt īstenotu eTwinning projektu, bet trūkst partneru vai ideju projektam? Varbūt tev jau ir lieliska projekta ideja, bet vienīgais, kas iztrūkst, ir partneris projektam? Piedalies eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta organizētajā projektu partneru tirdziņā un atrodi savu partneri vai ideju projektam!

Aicinām piedalīties visu mācību priekšmetu pamatskolas un vidusskolas pedagogus gan ar jau izstrādātām projekta idejām, gan arī tos, kuriem ir vēlme darboties, bet trūkst idejas un sadarbības partneru. Gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning projektu īstenotāji. Šis tiešsaistes tirdziņš palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim – īstenot veiksmīgu projektu!

Reģistrācija tirdziņam

Pieteikšanās tirdziņam atvērta līdz 17. augusta plkst. 9:00. Elektroniskā anketa un informācija pieejama eTwinning Latvija tīmekļa vietnē. Aicinām piedalīties visu priekšmetu pamatskolas un vidusskolas skolotājus.

Šajā tirdziņā būs iespēja strukturētā veidā:

  • gūt iedvesmu projekta uzsākšanai;
  • atrast savu ideju nacionālam eTwinning projektam;
  • atrast līdzīgi domājušu sadarbības partneri projekta īstenošanai;
  • rast laiku un vietu, lai iesāktu plānot projektu.

Saistītie pasākumi

Ja vēlies īstenot starptautisku projektu, piesakies eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta rīkotajam projektu tirdziņam 25. augustā, kurā piedalīsies skolotāji no Latvijas, Igaunijas, Polijas un Moldovas.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “eTwinning Nacionālais projektu partneru tirdziņš pamatskolas un vidusskolas skolotājiem”
Laiks:
2022.gada 24. augustā plkst. 16:00 – 17:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, vēlams mikrofons un kamera
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „nacionālais projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67358067.

 

Attēla autors un avots: Anete Lusina, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence). Kadrēts attēls.

Dalīties
Translate »