eTwinning pamatskolas projektu partneru tirdziņš tiešsaistē

Vai tev ir azartiski un zinātkāri skolēni, ar kuriem labprāt īstenoti eTwinning projektu, bet trūkst partneru vai ideju projektam? Varbūt tev jau ir uzticami partneri, ar kuriem vēlies atkal sadarboties, bet vienīgais, kas iztrūkst ir iedvesma projektam? Piedalies eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta organizētajā projektu partneru tirdziņā.  Pasākuma laikā būs iespējams atrast nacionālo projekta partnerus savām jaunā gada iecerēm.

Aicinām piedalīties visu mācību priekšmetu pamatskolas pedagogus gan ar jau izstrādātām projekta idejām, gan arī tos, kuriem ir vēlme darboties, bet trūkst idejas un sadarbības partneru. Gaidīti ir gan iesācēji, gan pieredzējuši eTwinning projektu īstenotāji. Šis tiešsaistes tirdziņš palīdzēs spert pirmos soļus tuvāk mērķim – īstenot veiksmīgu projektu!

Lai piedalītos, līdz 14.februāra plkst.9:00 jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pirms tirdziņa sākuma apstiprinātajiem dalībniekiem nosūtīsim e-pastu ar saiti uz Zoom konferenci, kā arī atgādinājuma e-pastu pirms paša tirdziņa. Aicinām pieteikties diviem pedagogiem no vienas izglītības iestādes, lai projekta īstenošanas laikā būtu papildu atbalsts.

Šajā tirdziņā būs iespēja strukturētā veidā:

  • Gūt iedvesmu projekta uzsākšanai;
  • Atrast savu ideju nacionālam eTwinning projektam;
  • Atrast līdzīgi domājušu sadarbības partneri projekta īstenošanai;
  • Rast laiku un vietu, lai iesāktu plānot projektu.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: eTwinning pamatskolas projektu partneru tirdziņš tiešsaistē”
Laiks: 2022.gada 22.februārī plkst. 18:00 – 19:30
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, vēlams mikrofons un kamera
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Radās jautājumi?

Jautājumus par tiešsaistes tirdziņu var uzdot, rakstot uz info@etwinning.lv (tematā norādot „projektu tirdziņš”) vai zvanot uz 67358067.

 

Aktuālie pasākumi, gatavojoties tirdziņam

eTwinning februāra un marta mēneši ir veltīti padziļinātai projektu vērtēšanas kritērija “IKT lietojums” izpētei. Februārī eTwinning Nacionālais atbalsta dienests piedāvā dažādus pasākumus par drošību, saziņu un komunikāciju internetā un netiķeti:

Attēla autors un avots: Cottonbro, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »