eTwinning neformālās apzinātības vakars “Satikšanās ar sevi”

Latvijas eTwinning Nacionālais atbalsta dienests labbūtības mēneša ietvaros aicina pedagogus – eTwinning projektu īstenotājus līdz šī gada 16. aprīlim pieteikties dalībai neformālā apzinātības vakarā “Satikšanās ar sevi”, lai ar dažādu mākslā balstītu uzdevumu palīdzību mazinātu stresu, veicinātu apzinātību un meklēt savus resursus profesionālajā jomā. Pasākums norisināsies 30. aprīlī plkst. 18.00 tiešsaistē.

Par apzinātības vakaru “Satikšanās ar sevi”

Starp ikdienas darba steigu, pasākumiem, ģimenes vajadzībām un citiem pienākumiem ikvienam nereti aizmirstas padomāt par sevi un savām vajadzībām, tādēļ, noslēdzot labbūtības mēnesi, eTwinning piedāvā neformālu vakaru, kura laikā būs iespējams veltīt laiku sev. Vakara laikā ar mākslas un dažādu uzdevumu palīdzību ikvienam dalībniekam būs iespējams stiprināt savu personīgo kapacitāti, mazinot stresu, veicinot apzinātību un izpētot savus resursus profesionālajā jomā.

Pasākuma laikā tiks izmantoti uz mākslu balstīti uzdevumi un vizualizācijas metodes, kā arī dalībnieki savā starpā dalīsies ar saviem radītajiem darbiem. Iepriekšēja pieredze vai prasmes vizuālajā mākslā nav nepieciešamas.

Pasākumu vadīs eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta pārstāve un mākslas terapijas studente vizuālās mākslas specializācijā Linda Muižniece-Slesare.

Pasākums nebūs pieejams Facebook un tam netiks veidots ieraksts.

Prasības pretendentiem:

Pieteikšanās

Lai pieteiktos dalībai, līdz šī gada 16. aprīlim jāaizpilda reģistrācijas anketa. Pretendentiem no 16. līdz 20. aprīlim tiks izsūtīts atbildes e-pasts ar apstiprinājumu vai noraidījumu (balstoties uz prasībām pretendentiem) dalībai pasākumā. Apstiprinātie dalībnieki saņems Zoom saiti. Saite ir aktīva tikai pasākuma norises laikā.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: Apzinātības vakars “Satikšanās ar sevi”
Laiks:
2024.gada 30. aprīlī plkst. 18.00-19.30
Norises vieta: tiešsaistes platforma Zoom
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums, pieejamie mākslas materiāli
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100

Aktuālie eTwinning pasākumi labbūtības mēneša laikā

Labbūtības mēneša ietvaros eTwinning Nacionālais atbalsta dienests piedāvā:

  • Vebinārs “Sarežģīti vecāki un pedagoga labbūtība”
    2024. gada 12. martā, plkst. 18.00-19.30
    Vada: Līga Bērziņa (Uzvediba.lv vadītāja, biedrības Latvijas Autisma apvienība vadītāja. Ikdienā palīdz risināt sarežģītas situācijas gan izglītības iestādēs, gan darba vidē, kā arī palīdz ģimenēm nevienkāršajā iekļaušanās ceļā).
Dalīties
Translate »