6h kursi “Ievads eTwinning” pedagogiem Rēzeknē

Līdz 10. augustam eTwinning Nacionālais atbalsta dienests un eTwinning vēstnieki aicina pedagogus pieteikties bezmaksas 6h klātienes kursam Rēzeknē, kas notiks 28. augustā plkst. 10.00. Kurss “Ievads eTwinning” kopumā norisināsies no 17. līdz 28. augustam dažādos Latvijas reģionos, tos vadīs eTwinning vēstnieki. Kursi tiek organizēti reģionāli un uz tiem ir iespējams pieteikties jebkuram novada vai pilsētas skolotājam, kurš atbilst mērķauditorijas kritērijiem.

Rēzeknes kurss

Mērķauditorija: sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 28. augusts, plkst. 10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola, Atbrīvošanas aleja 90, Rēzekne, LV-4601
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: 40
Mācības vada: Mācības vada: eTwinning vēstniece, Austrumlatvijas Tehnoloģiju skolotāja Sandra Trošina un eTwinning vēstniece, J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja Natālija Karpenko

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Rēzeknē

Kas ir 6h kurss “Ievads eTwinning”?

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš – šī gada 10. augusts (plkst. 9:00), aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes.

Mācības ir bezmaksas. eTwinning ceļa izmaksas dalībniekiem nesedz.

Rezultāti tiks paziņoti no 10. līdz 13. augustam, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Prasības pretendentiem:

Dalīties
Translate »