6h kursi “Ievads eTwinning” Alūksnē

Līdz 17. oktobrim eTwinning Nacionālais atbalsta dienests un eTwinning vēstnieki aicina pedagogus pieteikties bezmaksas 6h klātienes kursam Alūksnē. Kurss notiks 25. oktobrī plkst. 10.00, un to vadīs eTwinning vēstniece, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa” vadītāja Kristīne Bernāne un eTwinning vēstniece, Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” skolotāja Dita Holla. 

Kas ir 6h kurss “Ievads eTwinning”?

6h kurss “Ievads eTwinning” ir vienas dienas mācības pedagogiem, kuri vēlas apgūt projektu īstenošanu kā mācību metodi, lai nākotnē veidotu nacionālus un starptautiskus sadarbības projektus tiešsaistē. Piedaloties klātienes mācībās, pedagogi uzzinās par iespējām, ko sniedz eTwinning, iepazīsies ar tiešsaistes platformu, kurā darbojas eTwinning skolotāji un to, kādas iespējas sniedz darbošanās eTwinning. Papildus dalībnieki iepazīs eTwinning sadarbības projektu kritērijus, apskatīs dažādus projektu piemērus un izmēģinās plānot savu projekta ideju.

Pieteikšanās

Pieteikšanās termiņš – šī gada 17. oktobris, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Katrs dalībnieks aizpilda savu anketu, arī ja piesakās vairāki no vienas iestādes.

Rezultāti tiks paziņoti no 17. un 18. oktobrī, katram dalībniekam personīgi nosūtot ziņu e-pastā. Dalībnieki pēc veiksmīgas dalības mācībās saņems rakstisku apliecību par pedagogu profesionālās kompetences pilnveidi (6h). Pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts.

Prasības pretendentiem:

Informācija par kursu Alūksnē

Mācības ir bezmaksas. eTwinning ceļa izmaksas dalībniekiem nesedz.

Mērķauditorija: visos vecumposmos strādājoši skolotāji ar interesi plānot un īstenot mācību projektu
Norises laiks: 2023. gada 25. oktobris, plkst. 10.00 (ierašanās un reģistrācija no 9.30)
Vieta: Alūksnes vidusskola, E.Glika iela 10, Alūksne (tiks precizēts)
Darba valoda: latviešu
Dalībnieku skaits: precizēs
Mācības vada: eTwinning vēstniece, Priekuļu pirmsskolas izglītības iestādes “Mežmaliņa” vadītāja Kristīne Bernāne un eTwinning vēstniece, Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādes “Sprīdītis” skolotāja Dita Holla

Programma (PDF)

Reģistrācija kursam Alūksnē

 

Kursi “Ievads eTwinning” norisināsies no 23. līdz 26. oktobrim dažādos Latvijas reģionos, tos vadīs eTwinning vēstnieki. Kursi tiek organizēti reģionāli un uz tiem ir iespējams pieteikties jebkuram novada vai pilsētas skolotājam, kurš atbilst mērķauditorijas kritērijiem.

Dalīties
Translate »