Mācību vizīte Somijā “Youth@Work study visit – One-Stop Guidance Centers in Finland”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) līdz 06.03.2022 aicina ar jaunatnes darbu un nodarbinātību saistītus dalībniekus pieteikties mācību vizītei “Youth@Work study visit – One-Stop Guidance Centers in Finland”, kas norisināsies no 30.05.2022 līdz 03.06.2022 Jyväskylä pilsētā Somijā. Mācību vizīte izsludināta atkārtoti iepriekš martā paredzētās vietā, kas tika atcelta Covid-19 augstās izplatības dēļ.

Mācību vizītes mērķis ir sniegt dalībniekiem izpratni par “Vienas pieturas” atbalsta centriem (“One-Stop Guidance Centers”) Somijā, kas tika atzīti par labākajiem Eiropā kā risinājums jaunu cilvēku izglītības, apmācību un nodarbinātības risinājums. Šo centru mērķis ir stiprināt jauniešu sociālo iekļaušanos, izskaust nabadzību un uzlabot nodarbinātības līmeni.

Mācību vizītes laikā būs iespēja izprast, kā tiek apvienota dažādu sektoru profesionāļu praktiskā pieredze un prasmes un kā tās tiek koordinētas nacionālā mērogā, kā arī apmeklēt vienu no šādiem centriem, kur arī notiks pasākums.

Detalizētāku informāciju par mācību vizīti var meklēt šeit.

Dalīties
Translate »