Vebinārs “Kā atbalstīt jauniešus nemiera laikos? Psihoemocionālais atbalsts”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 13.aprīlī plkst. 11.00 aicina uz pirmo vebināru ciklā “Jaunieši nemiera laikos” – “Kā atbalstīt jauniešus nemiera laikos? Psihoemocionālais atbalsts”.

Par vebināru

Vebinārā tiks sniegti ieteikumi jaunatnes jomā strādājošajiem speciālistiem, kā runāt ar jauniešiem par kara tēmu, kā sniegt psihoemocionālo atbalstu pusaudžiem un jauniešiem šajā laikā.

Vebināra laikā būs iespēja uzzināt par Pusaudžu resursu centra un Valsts bērnu tiesību aizsardzības centra Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa pieredzi par to, kā situācija Ukrainā iespaido pusaudžu un jauniešu mentālo veselību. Vebināra dalībnieki uzzinās, kāda veida atbalstu pašlaik pusaudžiem un jauniešiem sniedz Pusaudžu resursu centrs un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas uzticības tālrunis.

Dalībnieki

Vebinārā piedalīsies Pusaudžu resursu centra psiholoģe Diāna Gema un  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa psiholoģe Marija Sorokina.

Reģistrācija vebināram līdz tā sākumam pieejama šeit.  

Par vebināru ciklu “Jaunieši nemiera laikos”

Lai padziļinātu zināšanas par to, kā palīdzēt gan Latvijas, gan Ukrainas jauniešiem, 2022. gada aprīlī un maijā (JSPA) organizēs četru vebināru ciklu, kura laikā tiks sniegts atbalsts jaunatnes jomā iesaistītajiem pašreizējos krīzes apstākļos. Vebināra mērķauditorija ir jaunatnes darbinieki, skolotāji un jaunieši.

Nākamie ciklā plānotie vebināri:

  • 20. aprīlī plkst. 10:30 – 12:00 “Ko jauniešiem darīt nemiera laikos? Brīvprātīgais darbs un pilsoniskā līdzdalība”;
  • 3. maijā plkst. 10:30 – 12:00 “Kā palīdzēt iesaistīties? Darbs ar bēgļiem”;
  • 25. maijā plkst. 15:00 – 16:30 “Kā jauniešiem veidot starpkultūru dialogu?”.
Dalīties
Translate »