Tiešsaistes mācības – radoša domāšana un problēmu risināšana darbā ar jaunatni


Pandēmija ir ieviesusi izmaiņas, pieprasot ieviest jaunus risinājumus darbā ar jaunatni. Lai izpētītu konkrētus rīkus un nāktu klajā ar jauniem risinājumiem, veicinot radošu domāšanu darbā ar jaunatni, 25. maijā notiks Ungārijas nacionālās aģentūras veidotas mācības. Mācībām aicināti pieteikties jaunatnes jomas darbinieki. Dalībai mācībās līdz 3. maijam nepieciešams reģistrēties SALTO-YOUTH resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību kurss ir paredzēts visiem, kas meklē iedvesmu radošāk un novatoriskāk pievērsties jaunatnes darbam. Tie var būt jaunatnes darbinieki un jauniešu līderi, profesionāļi un brīvprātīgie, kuri vēlas augt un izpētīt jaunus veidus, kā sadarboties ar saviem jauniešiem un/vai vienaudžiem.

Mācības tiks veidotas no četriem elementiem:

  • dalībnieki tiek iepazīstināti ar tēmu interaktīvā 3 stundu sesijā tiešsaistē (ar pārtraukumu) no rīta
  • rīta beigās dalībnieki saņem uzdevumu, ko veic bezsaistē.
  • pēcpusdienā konsultācijām ir pieejami treneri par tēmu un doto uzdevumu. Konsultācijas notiek mazās grupās vai individuāli, atbilstoši vajadzībām.
  • pēcpusdienas beigās notiek 1h30min pārskata sesija, lai dalītos praktiskajos uzdevuma rezultātos, padziļinātu rīta ieguldījumu un noslēgtu mācību procesu.

Grafiks:

1. sesija: no plkst. 10.00 līdz 13.00 (pēc Briseles laika)

Individuāls un / vai mentoringa laiks: plkst. 14: 30-16: 00 (pēc Briseles laika)

2. sesija: plkst. 16:30 – 18:00 CET (pēc Briseles laika)


Papildu informācija:

Laura Reisele
Projektu koordinatore
Tel. 67358061
laura.reisele[at]jaunatne.gov.lv

Dalīties
Translate »