Tiešsaistes konsultācija “5 minūtes pirms iesniegšanas”: sadarbības partnerības projekti, maza mēroga sadarbības partnerības

Pasākuma datums
13.  maijs,  2021
Pieteikuma laiks
iepriekšēja reģistrācija
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija


Lai palīdzētu projektu iesniedzējiem labāk sagatavot Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumus, JSPA rīkos tiešsaistes konsultāciju ciklu “5 minūtes pirms iesniegšanas”, kas notiks Zoom platformā. 13. maijā, plkst. 15:00-16:30, būs iespējams uzzināt par programmas “Erasmus+” 2. pamatdarbības projektiem (sadarbības partnerības projekti, maza mēroga sadarbības partnerības). Kopumā ir paredzētas četras tiešsaistes konsultācijas, dalībai tajās ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Konsultāciju pēcpusdienu mērķis ir vienkopus pulcēt projektu iesniedzējorganizāciju pārstāvjus (organizāciju vadītājus, projektu koordinatorus, jauniešus, jauniešu līderus, atbalsta personas u.tml.), kas gatavojas iesniegt projekta pieteikumu programmas “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā, kas noslēgsies maija mēnesī.

Trešajā konsultācijā, 13. maijā, plkst. 15:00-16:30, būs iespējams uzzināt par programmas “Erasmus+” 2. pamatdarbības projektiem (sadarbības partnerības projekti, maza mēroga sadarbības partnerības). Konsultāciju vadīs JSPA projektu koordinatore Līva Jakovļeva. Iepriekšēja reģistrācija šeit.

Konsultācijas laikā projektu koordinatore atgādinās par būtiskākajiem programmu nosacījumiem, kas jāņem vērā, gatavojot projekta pieteikumu iesniegšanai, kā arī sniegs saturiskus un praktiskus ieteikumus kvalitatīva projekta pieteikuma sagatavošanai. Projektu iesniedzējiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus saistībā ar projektu pieteikumu iesniegšanu.

Dalīties
Translate »