Tiešsaistes informatīvais seminārs “Iespējas organizācijām” (kopējās prioritātes, jaunatnes darbinieku mobilitātes, sadarbības partnerības un maza mēroga partnerības projekti)

Lai sniegtu informāciju par jaunākajām izmaiņām, prioritātēm un projektu veidiem, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) 2023. gada sākumā organizēs informatīvus tiešsaistes seminārus par programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektiem.

5. janvārī plkst. 11.00-12.30 tiešsaistes seminārs “Iespējas organizācijām” (kopējās prioritātes, jaunatnes darbinieku mobilitāte, sadarbības partnerības un maza mēroga partnerības projekti)

Pasākumam nepieciešams iepriekš reģistrēties, aizpildot pieteikuma anketu. Semināra tiešraidi būs iespējams vērot arī JSPA Facebook kontā, kā arī būs iespējams noskatīties semināra ierakstu.

Plašāka informācija par 2023. gada “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes” projektu konkursiem pieejama JSPA tīmekļa vietnē šeit (“Erasmus+”) un šeit (“Eiropas Solidaritātes korpuss”).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »