Starptautiskā projektu laboratorija jaunatnes līderiem Albānijā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) līdz 27. aprīlim aicina jaunatnes līderus pieteikties starptautiskai projektu laboratorijai par jaunatnes līdzdalības projektu veidošanu “New Power in Youth“. Pasākuma norise plānota no 6. līdz 10. jūnijam Adrijas jūras piekrastes pilsētā Duresā, Albānijā.

Projektu laboratorijai aicināti pieteikties jaunatnes līderi, kas vēlas veicināt pārmaiņas apkārtējā sabiedrībā, tuvējās kopienās un ārpus tām. Īpaši aicināti iesācēji programmas “Erasmus+” projektu pasaulē ar intresi par jaunatnes līdzdalības projektu izstrādi.

Projektu laboratorija pulcēs 25 jauniešu līderus no dažādām Eiropas valstīm, lai kopā izzinātu Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektu un jaunatnes līdzdalības projektu iespējas.

Laboratorijas galvenais mērķis ir atbalstīt jauniešu līdzdalības projektu kvalitatīvu attīstību, piedāvājot jaunatnes līderiem iespēju veidot partnerības un iniciēt kopīgus projektus par lokāli svarīgu jautājumu risināšanu. Laboratorija sniegs iespēju šos jautājumus skatīt no Eiropas perspektīvas un rast kopīgus risinājumus un rīcības modeļus nākotnei.

Dalībnieku profils

  • jauniešu organizāciju vai neformālas jauniešu grupas pārstāvis ar gatavību uzņemties pieteikuma iesniedzēja vai partnera lomu programmā “Erasmus+”;
  • vēlme un interese izstrādāt projektus programmas “Erasmus+” 1. pamatdarbības ietvaros, proti, jauniešu apmaiņas un jaunatnes līdzdalības projektus;
  • ar identificētām savas kopienas jauniešiem aktuālām problēmām, kuras vēlētos risināt ar Eiropas partneriem;
  • spēj tekoši sazināties angļu valodā;
  • vismaz 18 gadus vecumā.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 27. aprīlim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē šeit.

Dalīties
Translate »