SALTO “ID talks” tiešsaistes sarunu cikla pasākums “Stratēģija”

No 2022.gada 23.februāra līdz 20.aprīlim SALTO ID Resursu centrs rīkos tiešsaistes sarunu ciklu “ID talks” Zoom platformā par iekļaušanas un daudzveidības aspektiem, lai atbalstītu organizācijas iekļaujošāku jaunatnes projektu veidošanā.

Tiešsaistes cikla “ID talks” pasākumi angļu valodā notiks katru otro trešdienu no 23.februāra līdz 20.aprīlim plkst.14:00 pēc Latvijas laika un ilgs līdz pusotrai stundai.

  • 23. februārī plkst.14:00 “Stratēģija”
    Lai veicinātu EK programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” iekļaušanas un daudzveidības stratēģijas ieviešanu, ir izstrādāts jauns rīks ‘I&D Road Map’ (Iekļaušanas un daudzveidības ceļakarte), kurš piedāvā dažādus ceļus, kā veicināt iekļaušanu un daudzveidību Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa programmās. Pasākuma laikā tiks sniegts ieskats šajā rīkā, kā arī sniegti ieteikumi, kā izstrādāt Iekļaušanas un daudzveidības stratēģiju jūsu organizācijā. Sarunā piedalās Susie Nicodemi, Apvienotā karaliste un Tony Geudens no SALTO ID.

Reģistrēšanās pasākumiem, aizpildot pieteikuma anketu. Vairāk par sarunu ciklu un ieprikešējo gadu pieredzi uzzini SALTO ID tīmekļa vietnē, un Facebook lapā.

Dalīties
Translate »