Programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektu darbnīca

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 19. augustam pieteikties projektu darbnīcai par Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektiem. Mācības notiks no 29. līdz 31. augustam, Pierīgā.

Projektu darbnīcas mērķi ir:

  • Veidot izpratni par līdzdalības projektiem;
  • Veicināt dalībnieku izpratni par projektu uzbūvi, mācīšanās procesu;
  • Attīstīt sava projekta ideju un strādāt pie tā izstrādes;
  • Iegūt atgriezenisko saiti par projekta ideju un individuāli konsultēties ar JSPA projektu koordinatoriem un mācību vadītājām;
  • Iepazīt citas organizācijas un veidot sadarbības kontaktus.

No vienas organizācijas (NVO, jauniešu centra, pašvaldības, izglītības iestādes utt.), ja iespējams, aicinām pieteikties divus dalībniekus, lai darbnīcas laikā ar pārinieku varētu attīstīt reālu projekta ideju.

Projektu darbnīca notiks trīs dienas. Ir svarīgi, lai dalībnieks vai dalībnieku pāris varētu piedalīties visās mācību dienās! Mācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā.

Ja Tev ir motivācija vai ideja projektam, kas būtu aktuāls jauniešu līdzdalības veicināšanai, tad līdz 19. augustam piesakies mācībām, aizpildot reģistrācijas anketu. Katram dalībniekam reģistrācijas anketa jāaizpilda individuāli!

Papildu informācija par “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektiem pieejama JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “Jaunatnes līdzdalības projekti”.

Dalīties
Translate »