Programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektu darbnīca

Pasākuma datums
3.  - 5.  septembris,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 26.08.2021
Norises vieta
Pierīga
Kategorija

 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties projektu darbnīcai par Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektiem. Mācības notiks 3., 4., 5. septembrī.

Ja esi vecumā no 13 līdz 30 gadiem un Tev ir motivācija vai ideja projektam, kas būtu aktuāls jauniešu līdzdalības veicināšanai Eiropas demokrātiskajā dzīvē vietējā, reģionālā, valsts vai Eiropas līmenī, tad līdz 26. augustam piesakies mācībām, aizpildot reģistrācijas anketu: https://forms.gle/gFbSi7x7ftZU5mkM8

Projektu darbnīcas mērķi ir:

  • Veidot izpratni par ES programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektiem;
  • Veicināt dalībnieku izpratni par projektu uzbūvi, mācīšanās procesu.

No vienas organizācijas (NVO, jauniešu centra, pašvaldības, skolas utt.), ja iespējams, aicinām pieteikties divus dalībniekus, lai darbnīcas laikā ar pārinieku varētu attīstīt reālu projekta ideju. Projektu darbnīcai pārī var pietiekties gan jaunieši, gan jaunietis ar atbalsta personu. Atbalsta persona drīkst būt vecāka par 30 gadiem.

Projektu darbnīca notiks trīs dienas, klātienē. Ir svarīgi, lai dalībnieks vai dalībnieku pāris varētu piedalīties visās mācību dienās! Mācības notiks Pierīgā, lokācija tiks precizēta tuvākajā laikā.

Mācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā.

 

Svarīgi!

Darbnīcu plānots organizēt klātienē atbilstoši valstī noteiktajām epidemioloģiskajām prasībām.

Darbnīcu apmeklēt klātienē būs iespējams tiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 vai kuri ir pārslimojuši Covid-19. Dalībniekiem būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts.

Lūdzam potenciālos dalībniekus ņemt vērā, ka tiem, kuri nav vakcinēti būs nepieciešams veikt Covid-19 testu, kas ir maksas pakalpojums un jāapmaksā no saviem līdzekļiem.

Projektu darbnīcā būs iespējams piedalīties arī attālināti, tiešsaistes platformā.

 

Sīkāka informācija par jaunatnes līdzdalības projektiem: https://jaunatne.gov.lv/par-agenturu/programmas-projekti/erasmus/jaunatnes-lidzdalibas-projekti/

 

Papildu informācija:

Ralfs Grīnvalds
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinators
ralfs.grinvalds@jaunatne.gov.lv,
t. 67358064

Dalīties
Translate »