Mācības Gruzijā par projektu organizēšanu jauniešiem ar ierobežotām iespējām

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties starptautiskām mācībām “Mobility Taster for Inclusion Organisations”. Tās norisināsies  no 2022. gada 19. līdz 23. jūnijam Tblisi, Gruzijā. Pieteikšanās līdz 3. maijam SALTO resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību mērķis ir izglītot dalībniekus par programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvājumu un projektu organizēšanu jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Starptautisks jaunatnes projekts (jauniešu apmaiņa, brīvprātīgais darbs, u.c.) ir lieliska iespēja nelabvēlīgā situācijā esošiem jauniešiem, piemēram, jauniešiem ar īpašām vajadzībām, sociālekonomiskām grūtībām, ierobežotām iespējām, no diskriminētām grupām u.c.

Ieguvumi no dalības mācībās:

  • zināšanas par konkrētām iespējām jauniešiem ar ierobežotām iespējām;
  • sadarbības veidošana ar citām iekļaujošām jaunatnes organizācijām;
  • informācija par finansējumu, kas pieejams tieši jauniešu integrācijas projektiem;
  • praktisks ieskats starptautisku projektu organizēšanas procesā.

Dalībnieku profils

Jaunatnes darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti, jaunatnes projektu vadītāji, pašvaldību darbinieki un jaunatnes politikas plānotāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un citas darbā ar jaunatni vietējā līmenī iesaistītās personas.

Mācības ir paredzētas personām, kuras:

  • nekad agrāk nav organizējušas starptautisku jauniešu projektu kopā ar savu mērķa grupu un vēlas uzzināt, kā tas ir iespējams;
  • iesaistās “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpusa” programmās, kuras tieši strādā ar jauniešiem no nelabvēlīgas vides (piemēram, jaunatnes darbinieks, sociālais darbinieks, bēgļu darba ņēmēji);
  • vēlas veidot sadarbības projektus starp Austrumeiropas un Kaukāza reģioniem (šis kurss ir sadarbība ar SALTO Austrumeiropu un Kaukāzu – puse dalībnieku būs no Eiropas programmas valstīm un puse no šiem reģioniem).

Apmācības nav paredzētas ar skolām saistītām darbībām, piemēram, skolu apmaiņai vai projektiem skolēniem.

 

Mācības norisināsies angļu valodā.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa atrodama SALTO resursu centra tīmekļvietnē.

Dalīties
Translate »