Informatīvā pēcpusdiena par sociāli iekļaujošu projektu izstrādi

Pasākuma datums
31.  marts,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 25.03.2021
Norises vieta
tiešsaistē
Kategorija

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties tiešsaistes pasākumam “Informatīvajā pēcpusdiena par sociāli iekļaujošu projektu izstrādi” programmās “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, kas notiks 31.martā plkst. 13.00 tiešsaistē Zoom platformā.

Dalībai pasākumā nepieciešams reģistrēties līdz 25.martam (ieskaitot), aizpildot pieteikuma anketu: https://forms.gle/HdEiHxNBpYudJ8NA7

Apstiprinājums dalībai un detalizētākā informācija par pasākumu tiks nosūtīta līdz 29.martam.

Pasākums paredzēts organizācijām, kuras strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām*, bet kurām nav pieredzes vai ir minimāla pieredze projektu izstrādē “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un/vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmās.

Informatīvās pēcpusdienas laikā ir plānots sniegt informāciju par programmu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” jaunajām prioritātēm, galvenajiem projektu veidiem, pieejamo atbalstu dalībnieku ar ierobežotām iespējām iesaistei projektos, kā arī atbalstu organizācijām, kuru JSPA piedāvā iekļaujošu projektu izstrādei.

* Jaunieši ar ierobežotām iespējām – jaunieši ar invaliditāti, jaunieši NEET situācijā (kas nav iesaistīti ne nodarbinātībā, ne izglītībā, ne mācībās), jaunieši no sociāli nelabvēlīgas vides, jaunieši ar atkarībām, ieslodzījuma vietās vai jebkuras minoritāšu grupas pārstāvji.


Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:


Janai Priedniecei
jana.priedniece@jaunatne.gov.lv
t.67356258

Dalīties
Translate »