“EuroPeers” koprades pēcpusdienā “Mana Eiropas pastkarte – 20 gadi ES”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) koordinētais vēstnešu-jauniešu tīkls “EuroPeers” sadarbībā ar Siguldas JIC “Mērķis” aicina jauniešus pieteikties koprades pēcpusdienai “Mana Eiropas pastkarte – 20 gadi ES”, lai atzīmētu Eiropas dienu un Latvijas 20 gadus Eiropas Savienībā (ES). Pasākums notiks 9. maijā plkst. 16.00-19.30 JIC “Mērķis” telpās Raiņa ielā 3, Siguldā. Lai piedalītos, līdz 7. maijam nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespējams:

  • uzzināt par ES programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvātajām iespējām;
  • veicināt zināšanas un apzināties ES nozīmi, darbību un vērtības;
  • iedvesmoties no “EuroPeers” jauniešu pieredzes un iedvesmas stāstiem;
  • mākslinieciski izpaust savas pārdomas un piederību par ES, kopā ar mākslinieci Zinaīdu Ceski izveidojot savu Eiropas pastkarti;
  • saturīgi un kvalitatīvi atzīmēt Eiropas dienu un Latvijas 20 gadus ES kopā ar citiem jauniešiem.

Pieteikšanās un dalības maksa

Pasākumam pieteikties aicināti jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Pieteikšanās iespējama līdz 7. maijam, aizpildot anketu.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Aicinām uz pasākumu līdzi ņemt savu ūdens pudeli.

Radās jautājumi?

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar “EuroPeers” tīkla jaunieti-vēstnesi Ingaru Jēkabsonu (tālr.: +371 25870601, e-pasts: ingarsjekabsonslv@gmail.com) vai JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori, “EuroPeers” tīkla koordinatori Lindu Josti-Sidorovu (tālr.: +371 67356255, e-pasts: linda.joste-sidorova@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »