“Erasmus+” jauniešu apmaiņas un jaunatnes līdzdalības projektu darbnīca (2. līmenis)

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus, organizāciju (biedrību un nodibinājumu), pašvaldību un pašvaldību iestāžu (t.sk. arī skolu) pārstāvjus līdz 2023. gada 29. augustam (ieskaitot) pieteikties Jauniešu projektu darbnīcas 2. līmeņa mācībām par Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” jauniešu apmaiņas un jaunatnes līdzdalības projektu veidošanu. Projektu darbnīca norisināsies no 8. līdz 10.septembrim. Norises vieta tiks precizēta: Rīga vai līdz 50 km attālumā no Rīgas.

Par projektu darbnīcu

Darbnīcas laikā būs iespēja aktualizēt jautājumu par iespējam iegūt finansējumu savu ideju attīstībai, pilnveidot projektu rakstīšanas prasmes, veidot projekta pieteikumu, konsultējoties ar mācību vadītājiem un JSPA ekspertiem, satikt domubiedrus, lai apmainītos ar pieredzi un ieteikumiem jauniešu projektu un aktivitāšu veidošanā, gūt vērtīgas atziņas un pārbaudītus ieteikumus, dzirdot pieredzes stāstus.

Jauniešu projektu darbnīca tiek organizēta ar mērķi atbalstīt un konsultēt jauniešus par viņu iesāktā un iecerētā projekta/idejas attīstību līdz sekmīgam un reālam projekta pieteikumam, tādējādi sniedzot viņiem iespēju saņemt finansējumu tā attīstībai un realizēšanai.

Projektu darbnīcas laikā dalībniekiem būs iespēja:

Plašāku informāciju par programmas “Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektiem iespējams uzzināt tīmekļa vietnes sadaļā “Jauniešu apmaiņas”, savukārt jaunatnes līdzdalības projektiem sadaļā “Jaunatnes līdzdalības projekti”.

Pieteikšanās darbnīcai

Lai darbnīcas laikā varētu attīstīt jau reālu un dzīvotspējīgu, īstenojamu projekta ideju, pieteikties aicinātas organizāciju (biedrību vai nodibinājumu), pašvaldību un to iestāžu (skolas, augstskolas, t.sk. skolēnu/studentu pašpārvaldes, jauniešu centri u.tml.) komandas 2 cilvēku sastāvā, no kuriem:

  • viens ir jaunietis vecumā no 13 līdz 30 gadiem;
  • otra ir atbalsta persona (organizācijas, iestādes pārstāvis, kurš pārstāv konkrēto organizāciju vai iestādi, ir vismaz 18 gadus vecs un mācību ietvaros ir atbildīgs par savas komandas dalībniekiem.

Lai piedalītos mācībās, abiem dalībniekiem, kas pārstāv vienu organizāciju, līdz 2023. gada 29.augustam (ieskaitot) jāizpilda katram sava pieteikuma anketa. Aicinām ņemt vērā, ka vietu skaits ir ierobežots! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi pēc 31.augusta, par to informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Svarīga informācija!

Svarīgi, lai dalībnieku pāris varētu piedalīties visās mācību dienās! Mācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā.

JSPA sedz uzturēšanos (izmitināšanu), ēdināšanu,  mācību programmas un satura izmaksas mācību laikā. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina un jāsedz transporta izdevumus nokļūšanai uz/no mācībām.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Lindu Josti-Sidorovu (e-pasts: linda.joste-sidorova@jaunatne.gov.lv).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļvietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »