Vebinārs “Kā palīdzēt iesaistīties? Darbs ar bēgļiem”

JSPA 3.maijā plkst. 10.30 aicina jaunatnes darbiniekus un citus interesentus uz trešo pēc kārtas “Jaunieši nemiera laikos” vebināru cikla  vebināru  – “Kā palīdzēt iesaistīties? Darbs ar bēgļiem”.

Dalībnieki

Vebināru iesāks LU Diasporas un migrācijas pētījumu centra direktore, vadošā pētniece LU Filozofijas un Socioloģijas institūtā Inta Mieriņa ar pētījumu  “Jaunās migrācijas formas un integrācijas nozīme pašu migrantu skatījumā”, informējot par attieksmi pret bēgļiem, runājot par to, kā veicināt iekļaušanu, par uzņemošu kontekstu un kā tas mainās.

Ar pieredzi atbalsta sniegšanā Ukrainas iedzīvotājiem, kuri ierodas Latvijā, dalīsies “Common Ground” projekta koordinatore Inese Dābola.

Vebināra izskaņā dalībnieki uzzinās par materiāliem un resursiem, kas galveno uzmanību pievērš solidaritātei, jaunu migrantu un jaunu cilvēku, kas ierodas no sarežģītiem apstākļiem, sociālai integrācijai jaunās valstīs un jaunās vietējās kopienās.

Vebinārs notiks latviešu valodā.

Reģistrācija vebināram līdz tā sākumam: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0oduGgqjIsE9bZls06sdBCJLxnr3eqAbrf

 

Par vebināru ciklu “Jaunieši nemiera laikos”

Lai padziļinātu zināšanas par to, kā palīdzēt gan Latvijas, gan Ukrainas jauniešiem, 2022. gada aprīlī un maijā (JSPA) organizē četru vebināru ciklu, kura laikā tiek sniegts atbalsts jaunatnes jomā iesaistītajiem pašreizējos krīzes apstākļos. Vebināra mērķauditorija ir jaunatnes darbinieki, skolotāji un jaunieši.

Ciklā plānotais nākamais vebinārs: 25.maijā plkst. 15:00 – 16:30 “Kā jauniešiem veidot starpkultūru dialogu?”.

Dalīties
Translate »