Tiešsaistes seminārs par “Eiropas Solidaritātes korpuss“ iespējām pašvaldībās

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) informē, ka 13. un 20. jūnijā notiks tiešsaistes seminārs par Eiropas Savienības (ES) programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss“ iespējām pašvaldībās. Pieteikšanās līdz 23. maijam!

Semināra galvenais mērķis ir motivēt un atbalstīt pašvaldības izmantot “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmu kā sociālās kohēzijas un solidaritātes iespēju. Seminārā tiks pētīts, kā nodrošināt ilgtspējīgu pievienoto vērtību vietējā sabiedrībā, atbalstot jauniešu aktīvu iesaistīšanos brīvprātīgā darbība vai solidaritātes projektos.

Seminārā būs iespējams:

  • uzzināt jaunās “Eiropas Solidaritātes korpuss” programmas finansēšanas iespējas 2021.-2027.gadam;
  • iedvesmoties, klausoties labās prakses piemērus un pieredzes stāstus no Kipras, kā arī citām Eiropas valstīm un partnerreģioniem;
  • uzzināt par brīvprātīgo darbu programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros – sociālās inovācijas, integrācijas un ilgtspējīgas pievienotās vērtības sabiedrībai veicināšanu;
  • iegūt jaunus kontaktus un pieredzes apmaiņu;
  • noskaidrot citas iespējas pašvaldībām programmās “Erasmus+” un “Pilsoņi, vienlīdzība, tiesības un vērtības” (CERV).

Dalībnieku profils:

  • pašvaldību pārstāvji ar interesi ES iespējās un jauniešu līdzdalības un aktivitātes veicināšanā;
  • pašvaldību un to iestāžu pārstāvji ar interesi rast finansējuma iespējas vietējā mēroga projektiem;
  • jaunatnes jomā iesaistīto organizāciju, kas cieši sadarbojas ar pašvaldībām, pārstāvji;
  • aktīvas jaunatnes jomā pārstāvētās organizācijas, kam ir iespēja pieteikties komandā ar pašvaldības pārstāvi.

Seminārs tiks īstenots Zoom un citās tiešsaistes platformās. Paredzamais dalībnieku skaits – 30 personas. Semināra norises datumi ir 13.06.2023. un 20.06.2023., katrā dienā plānojot 2 sesijas.

Pieteikšanās un dalības maksa

Dalība seminārā ir bez maksas. Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 23. maijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

Dalīties
Translate »